Skocz do zawartości

[wnętrze] pokój dzienny


jarzabek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym serdecznie powitac wszystkich forumowiczów w moim pierwszym poscie i wątku. Temat "Zaprojektuj wnetrze dla wybranego domu F.L.Wrighta" 3 rok II sem.-architektura. Jak widac dopiero się uczę, ale komentarze i krytyka zawsze mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

te stoliki jakies lipą jadą troszke...te u wejscia symetrycznie jak kolumny i 4 polki tak na sile upchane moze 2 w ksztalcie ceownika?...bardziej by pasowaly..tak mnie sie wydaje

 

aha...pomieszczenie widze doswietlone tylko naturalnym swiatlem..pomysl o lapach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te stoliki jakies lipą jadą troszke...te u wejscia symetrycznie jak kolumny i 4 polki tak na sile upchane moze 2 w ksztalcie ceownika?...bardziej by pasowaly..tak mnie sie wydaje

 

Masz rację. Robione na samym końcu w duzym pośpiechu bez głębszego przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet niezłe zestawienia elementów-gorzej z kolorystyką ( plastikowe drewno ).Niezłe ujęcie.Brakuje czegoś za oknem.Przypomina mi to projektowanie wnętrz rodem ze Stanów Zjednoczonych.

Dzieki za trafne spostrzeżenia, zwłaszcza jakiś dobry background by się przydał, nie kumam tylko co z tymi stanami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie - BOMBA! kopie zad Twoja wizkajest kilka niuansow - m.in. symetria pomieszczenia :/ ale ogolne wrazenie jest jak najbardziej dobre tak 3maj! jestes na dobrej drodze do sukcesu ;)pozdro

edit: komentarz, jakie czesto gesto mozna spotkac na forach amerykanskich.. no co - jak stany, to stany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności