Skocz do zawartości

brak różnych opcji w 3ds maxie ?


pauka

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pełną wersję 3ds maxa 8 i dopiero się ucze, kupiłem sobie książkę "3ds max 8 Modelowanie i animacja" i stanąłem w mijescu w którym mam nałożyć -SKÓRĘ- na stworzonego pajacyka, autor pisze abym w oknie przegladrki map i materialow w polu Browse From zaznaczył opcję MTL LIBRARY, wiec tak robie ale nastepnie pisze abym z listy wybrał główną biblioteke maxa 3DSMAX.MAT problem w tym ze nie mam jej ! mam tylko AecTemplates i Nature&amp POMOCY !2 problem to taki że myślałem juz jak dalej sie uczyc maxa po skonczeniu ksiazki poniewaz jest ona dosc ograniczona i nie nauczy mnie jak tworzyc skomplikowane powyginane rzeczy jak np samochody czy twarze, szukałem w tutorialach na tej stronie ale tez nie wszsytkie polecenia rozumiem, wieć pomyslalem ze włącze sobie tutorial zawarty w maxie ale tu znou problem, NIE CHCE SIE WLACZYC ! klikam Help-Tutorials i NIC, klikam F1 i dalej NIC, na chwilke sie pojawia Klepsydra i znika... czemu tak jest ? cos zle zainstalowalem ze takie braki ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzięki bardzo, a możesz mi powiedzieć do czego służa poszczególne pliki ? bo mam wolne łącze i ściagniecie wszystkich to dla mnie naprawde wyczyn... wiec chcialbym wiedziec do czego sluza i czy wszystkich potrzebuje

 

AHA i wie ktoś gdzie mogę znaleźć te materiały ?? :( bo nie moge skonczyc tutka i ksiazki bez tego.. nie moze ktos mi tego skopiowac i udostepnic ? PROSZE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz nic ściągać.(o ile w 8 jest tak samo jak w 7)

Włóż pierwszą płytkę z maxa, wciśnij instal i wbierz tylko reference, addtional maps and materials lub jeszcze architectural materials, dokończ instalację i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności