Skocz do zawartości

gallery


petep

Rekomendowane odpowiedzi

a więc po długim przeglądaniu tego forum, przez długi, długi czas, postanowiłem dać coś od siebie, jest to kilka szkiców mojego autorstwa, nic rewelacyjnego, bo w sumie rysowałem je w szkole podczas lekcji, ale mam zamiar rozpocząć powazniejszą prace z moim ołówkiem, i zacząć robic bardziej ambitne rzeczy

czekam na mocną krytykę

1wf0.jpg

2px0.jpg

4nb7.jpg

sdff0001fp5.jpg

i moj pierwszy ambigram po minimalnym retuszu w ps'ie

ambigrampl8.jpg

 

 

ps. licze tez na jakies wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

e tam troche przesadzacie...moze to nie sa jakies powazne pracki...ale jakis artyzm zawsze to jest ;p 2,3 pracka fajne oswietlenie ...a reszta hmm... stanowczo beznadzieja ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tę "prackę" przy specjalnie do tego wątku. Oto krótka opinia idąc tokiem niektórych ludzi na tym forum:

"powinieneś popracować nad światłocieniem, ale kompozycja fajna"

 

Jabłko i gruszka fajne ale nad świeczką bym troche dłużej posiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polewacie jak byscie nigdy nie zaczynali rysowac i nigdy nie mieli pierwszy raz olowka w reku....ja tam sie nie znam ale sporo mi czasu zajelo zeby jako tako zaczac rysowac....prace to nic szczegolnego..ale pewnie autor ma z 13 lat - jesli masz wiecej ...duzo wiecej to posluchaj rad powyzej jedak jesli masz te nascie lat to sprobuj narysowac jakas postac, przestrzen czy cos co da pojecie ogladajacym co to jest i ewentulanie pomoze ci w rozwijaniu sie. Sugerowal bym tez zrezygnowanie z kartki w kratke... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polewacie jak byscie nigdy nie zaczynali rysowac i nigdy nie mieli pierwszy raz olowka w reku....ja tam sie nie znam ale sporo mi czasu zajelo zeby jako tako zaczac rysowac....prace to nic szczegolnego..ale pewnie autor ma z 13 lat - jesli masz wiecej ...duzo wiecej to posluchaj rad powyzej jedak jesli masz te nascie lat to sprobuj narysowac jakas postac, przestrzen czy cos co da pojecie ogladajacym co to jest i ewentulanie pomoze ci w rozwijaniu sie. Sugerowal bym tez zrezygnowanie z kartki w kratke... :/

no w sumie mam troche wiecej niz 13, jesli chodzi o kartke w kratke to na ogól jej nie uzywam, no ale rysowąłem to w szkole podczas lekcji, i na matmie na przykład troche dziwnie by wyglądąło gdybym wyjął blok i zaczął rysować, chyba ze sie myle,

 

panowie, poziom Waszych komentarzy sięgnął dna

petep nie przejmuj się.

a niby czym mam sie przejmowac?? tym ze inni stwirdzili ze te pracki są do 4 liter?? sam to napisałem, tyle ze troche subtelniej,

 

 

drogi panie grim666, oglądając tą twoją rewelacyjną wręcz prace, zacząłem sie zastanawiać, co ci inni ludzie robią na tym forum skoro tu jest taki talent, przeciez oni sie tylko publicznie osmieszają, no ale po praugodzinnej kontenplacji na ten temat stwierdziłem, że gdyby nie ci inni ludzie to nikt by niemiał pojęcia jaki ty jestes niesamowity, a tak to mozna przynajmniej tą twoją niesamowitą, cudowną, nieprawdopodobnie przepiękną pracę porównać z setkami, czy wręcz tysiącami innych słabych "prac", i jednoznacznie stwierdzic ze jestes albrechtem durer XX wieku, nic innego niemoge zrobic tylko pogratulowac,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

petep: Grimowi chodziło o to (...chyba), że o pracy, na której cokolwiek jest, można coś powiedzieć - może być to beznadziejna martwa natura, ale dla porównania pokażesz fotkę i cie ocenią

 

za to abstracty nie dają nam żadnego punktu, choćby do zaczęcia posta

z JakkaS'em się zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Chodzi o to, że mógłbym ten swój bochomaz wystawic w nowym wątku i pomimo, że jest to .... no nic to nie jest, to itak niektórzy dopatrywaliby się w tym błędów, dawali porady i mówili "nieźle", kiedy takie coś narysuje 90% ludzi na tej planecie (chyba). Jak można radzić, kiedy po takich rysunkach widać, że ktoś nie ma pojęcia o rysowaniu? Jedyna rada, to rysować kilka lat non stop i już.

A tu link do jakiejś mojej starszej pracy dla Pana, do którego nic nie mam :) Żeby nie było, że totalne beztalencie ze mnie ;) http://bkurzok.ig.pl/prace/rys2.jpg

Ja się nie wystawiam na tym forum za często, bo nie uważam się za super wymiatacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przemazanie gumka chlebowa po lewej nie jest za rewelacyjne ;)i z lewej ztrony u gory liscie kalafiory:P ale pozatym fajne...

petep-hm widac ze z olwkiem to sie jeszcze za bardzo nawet nie poznales:P drugi obrazek jako zblizenie detalu by jeszcze przeszlo reszta odpada..nie bierz sie za kubizm czy jak kolwiek to nazwiesz zanim nie bedziesz mial wycwiczonej reki..zanim nie zlapiesz proporcji sposobu szrafowania.. ale pracuj moze beda z Ciebie jakies dzieci..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności