Skocz do zawartości

Mod Lathe i 3ds max 7


McsiQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i to moj pierwszy post na tym 4um, w 3ds maxie bawie sie od 3 dni i z tad moje znikome pojecie o programie :d narazie ucze sie z tutoriali, mam pare ksiazek itp, ale wszystkie sa dosc nieaktualne 3ds max 4 itp. chce stworzyc wlasna bryle obrotowa za pomoca modyfikatora Lathe ale go nie widze na liscie modyfikatorow ... czy zmienilu mu jakos nazwe czy cos ? prosze o pomoc, ach i jesli ktos jeszcze moze mi odpowiedziec to mam drugie pytanie: zrobilem sobie tam prosta miske i dodalem do niej wode do srodka (w wodzie dalem przezroczystosc itp.) miske zrobilem z innego materialu (bez przezroczystosci i innych takich) ale po zrenderowaniu wychodzi na to ze miska w miejscu gdzie jest woda jest na pol przezroczysta, jak to naprawic ?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

odp 1 : lethe jest widoczne w liście modyfikatorów tylko dla spline'ów (nie zmieniło nazwy i nie zmieni)

 

odp2 : hm ..nie wiem o co chodzi ci tak prawdę mówiąc... może pokaż screena z maxa i render

 

a co do starych książek .. nie przejmuj się.. one zą zawsze aktualne... może nie które buttony i inne pierdoły pozmieniały miejsca w nowszych wersjach maxa.. ale tak to wszystko baardzo podobne

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności