Jump to content

Obiekt 3D: Krzesło


lemon

Recommended Posts

Witam! Na wstępie chcę powiedzieć, że to moja druga praca jaką wykonałem w 3ds maxie po wczesniejszym krótkim zapoznaniu sie z programem. Chciałbym przedstawić te oto moje krzesło i spytać tych co wiedzą, co mogę zrobić, żeby temu obiektowi nadać większego realizmu. Proszę również, o jako tako ocenę, oczywiście z lekkim przymknięciem oka ze względu na mój brak doświadczenia :) !

krzeslojx6.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja podsumuję to tak... Jesteś nowy, uczysz się, przeglądasz forum, wiesz co może Cię spotkać(;p) za takie wątki. Moim zdaniem dobrze będzie, jeśli najpierw sam spróbujesz się przez to przegryźć, przerobisz tutoriale, poczytasz co bardziej techniczne działy forum, tego czy innych, niezaprzeczalnie zgłębisz tym swoją wiedzę, mając satysfakcję, że miałeś chęci i wytrwałość sam się z tym uporać. Nic Ci nie będzie, jeśli póki co, pracki pozostaną tylko dla Twoich oczu. Pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

Touch ma calkowita racje... TUTKI, TUTKI, TUTKI !!!... i chyba nic innego. Kazdy kto zaczynal (wlacznie ze mna) wystawial sPhere na forum i pytal co ma zrobic zeby to wygladalo jak glowa;P Ale bez obaw, jesli tylko bedziesz cierpliwy i zaparty - dasz rade !

 

Milej Zabawy i Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy