Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Krzesło


lemon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Na wstępie chcę powiedzieć, że to moja druga praca jaką wykonałem w 3ds maxie po wczesniejszym krótkim zapoznaniu sie z programem. Chciałbym przedstawić te oto moje krzesło i spytać tych co wiedzą, co mogę zrobić, żeby temu obiektowi nadać większego realizmu. Proszę również, o jako tako ocenę, oczywiście z lekkim przymknięciem oka ze względu na mój brak doświadczenia :) !

krzeslojx6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ja podsumuję to tak... Jesteś nowy, uczysz się, przeglądasz forum, wiesz co może Cię spotkać(;p) za takie wątki. Moim zdaniem dobrze będzie, jeśli najpierw sam spróbujesz się przez to przegryźć, przerobisz tutoriale, poczytasz co bardziej techniczne działy forum, tego czy innych, niezaprzeczalnie zgłębisz tym swoją wiedzę, mając satysfakcję, że miałeś chęci i wytrwałość sam się z tym uporać. Nic Ci nie będzie, jeśli póki co, pracki pozostaną tylko dla Twoich oczu. Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch ma calkowita racje... TUTKI, TUTKI, TUTKI !!!... i chyba nic innego. Kazdy kto zaczynal (wlacznie ze mna) wystawial sPhere na forum i pytal co ma zrobic zeby to wygladalo jak glowa;P Ale bez obaw, jesli tylko bedziesz cierpliwy i zaparty - dasz rade !

 

Milej Zabawy i Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności