Jump to content

mello.pl - imprezy , kluby , koncerty ...


Guest mello.pl

Recommended Posts

Guest mello.pl

www.mello.pl - aktualne info o wydarzeniach (koncertach , imprezach).... Strona "budowana przez userow" , każdy może tam zamiescic informacje o wydarzeniu , artykuły czy reportaże. Wiec zaprszam do rejestrowania się i aktywnego korzystania ze strony. Opłaca sie :) - userzy zdobywaja tzw. meltony ktore moga wymieniac w sklepiku.

Więcej na www.blog.mello.pl.

 

Prosił bym o ocene strony oraz sugestie. Layout jest prosty ale za jakiś czas rozpoczniemy prace nad wersją 2. Narazie się rozkręcamy więc zbyt dużo się nie dzieje na stronie ale zachęcam do dodawania wydarzeń czy artykułów/reportaży. Sklep oraz radio narazie nie aktywne ponieważ trzeba rozwiązać kwestie prawne.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no layout prosty, a gdzie jakies logo strony, jakis banner, nawet nie wiadomo gdzie sie jest a na samej gorze bedzie wielka reklama która ma być nagłówkiem ? ten pasek na dole ciekawy chociaz moim zdaniem za duzy, przyciski jakies takie powrzucane z niczym sie nie łączą i strona jakas taka rozsypana troszke wyglada, musialbys to jakos tak zlozyc w całosc, np przez dodanie tla jakiegos pod wszystkie elementy a reszte zostawic z takim tlem jakie jest... jeszcze musisz troche pracy w to wsadzic :)

pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest mello.pl

oj ta reklama u góry nie jest aż tak duża :) tam bedzie adsens ale narazie niema bo zakłuca działanie kilku elementów na stronie :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy