Skocz do zawartości

Backburner-task timeout (600 minutes) -problem


DOOMEL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Puszczam render przez backburnera i po 10 godzinach renderowania render jest przerywany i rusza od poczatku. Czy ktoś spotkal sie z tym problemem i wie jak go rozwiazac.(a moze autodesk uznal ze 10 h powinno wystarczyc kazdemu :) Z gory wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Miałem ten sam problem i wiem jak z tym sobie poradzić :)

odpalasz „NetRender” -> w oknie „Network Job Assignment” wciskasz „Advanced” w „Advanced Timeouts” do podanych wartości dodajesz np: po 2 zera 2000 60000 1000 Powinno wystarczyć Jeśli dalej jest za mało czasu to dodaj sobie więcej 0

Pozdro

Mario

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam inny problem z backburnerem. Puszczam JOB'a na wszystkie aktualnie dostępne servery (opcja all servers). Poźniej próbuję dołączyć kolejny server do aktywnego JOB'a poprzez "assign to selected JOB" ale niestety nic to nie daje, dołączany komp ma nadal status IDLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cato vercats
A teraz mam inny problem z backburnerem. Puszczam JOB'a na wszystkie aktualnie dostępne servery (opcja all servers). Poźniej próbuję dołączyć kolejny server do aktywnego JOB'a poprzez "assign to selected JOB" ale niestety nic to nie daje, dołączany komp ma nadal status IDLE.

 

backburner jest tak skonstruowany, ze jednym zadaniem("job'em") moze sie zajmowac jedna koncowka renderujaca, chyba ze "job" ma iles tam frame'ow do policzenia i wtedy zajmuja sie nim wszystkie aktywne w chwili przypisania joba koncowki (kazda zajmuje sie framem). Nie mozna zatem dodac do wykonywanego zadania nowej koncowki

Wybaczta lopatologie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności