Skocz do zawartości

Jak zgrac obraz z jednego kompa ?


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam problemik malutki ;)

 

Slyszalem kiedys ze da sie za pomoca 2ch kompow przechwytywac obraz z jednego na 2gi , tak ze komp na ktorym pracujemy nie zamula ...

Wydaje mi sie ze Gotham kiedys tak robil, ale niechce mu zawracac glowy zabardzo wiec jezeli ktos z was wie jak by cos takiego zrobic to bardzo bym prosil :* Kiedys cos wspominal chyba ze robil to za pomoca tunera tv wiec jak cos to mam taki bajer z tym ze nie moge znalesc zandego info na googlach :/

 

Jestem w stanie zainwestowac w jakis hardwer do tego czy cus ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hindus , ale w wiuportach tnie a wlasnie chodzi mi o to zeby byla mega plynnosc w viewportach, bo mam lepsze efekty na jednym kompie z wlaczona koligacja dla camtasi i wingsa niz przy zdalnym pulpicie ktory mi wywala uzytkownika zalogowanego, to jest dobre do jakichs zmian na odleglosc ale kiepsko sie spisuje przy zgrywaniu wido no chyba ze ja ustawic nie umiem :|

 

Mysle ze bardziej zadowolony bede z tego kabelka + tuner rozdzialka 768x576 jest bardzo dobra jak na videotutoriala na wiecej niz 1h tak mi sie zdaje zreszta zobaczymy jak potestuje dam znac co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności