Skocz do zawartości

SCENA 3D: Bathroom


tadzio

Rekomendowane odpowiedzi

To moj pierwszy tworek w vrayu i nie umywa sie do tego co zobaczylem w tym dziale, bo naprawde poziom jest wysoki i robicie prawdziwe cuda.

No ale coz... mimo wszystko zapodaje ja.

Niekoniecznie zachwycajaca, ale moja (projektu mojego znajomego, łódzkiego architekta Darka Dumy:-)

Zrobiona w maxie7+vray. Mam sredni sprzet, bo proc 1,5 Ghz i 512RAM wiec renderowalo sie... 2godziny(!!!).

Pozdrawiam.

 

ddbathroom2mi1.jpg

 

 

 

ddbathroom1uh3.jpg

Edytowane przez tadzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak umywalki nie maja smootha. Darek zapisal mi ten projekt (z Nemczka? czy cos takiego) w .max ale kurcze niektore obiekty nie chcialy do konca wspolpracowac.Boalen (tak to sie pisze?) nie dzialal, Smooth nie dzialal, a umywalki te byly takie wlasnie kanciaste. Nie chcialo mi sie robic nowych umywalek, zreszta pomyslalem ze takie tez maja swoj urok he he;-)

PS- MaGuu, Lis, Marcin,- dzieki za pomoc przy swiatlach :-) ies he he...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi plytkami to troszke mialem roboty, bo kazda musialem obrobic oddzielnie, po kolei. Nie mialy nadanych wspolrzednych mapowania wiec musialem kazdej je nadac i dostosowac. Dopiero pozniej zorientowalem sie jaka ze mnie du...rnota, ze w sumie moglem nadac jedna UV maping grupie i powielic wzor pojedynczej plytki tyle razy ile jest kafelkow w grupie...;-( Takie to proste i mnie olsnilo za pozno.Ehhh...

Poadrawiam Was i dzieki za komentarze.

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Tobie, ale jak juz pisalem mialem z nimi problemy i od biedy zostaly. Ale musisz przyznac ze sa nowatorskie ;-) he he.

 

Ta umywalka ma wszystkie poligony osobno.

Zamień umywalke na poly i wybierz wszystkie punkty - potem zrób "Weld" ale ostrożnie bo może się coś pospawac za dużo. Zostaje położenie "autosmooth" :)

Stary problem z plikami z cada i innych (nieudaczniki od tworzenia bibliotek takie knoty wypuszczają, że nic się nie da zrobić bez dodatkowej roboty - a to niby ma ułatwić życie projektantom :))

 

Ładne IESy w tych halogenkach..chyba nie?

 

Pozdrawiam i gratuluję,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności