Skocz do zawartości

Panorama Exporter


VoNd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nazwalem ten watek PE, poniewaz sadze, ze ludzie majacy o tym pojecie beda znali rozwiazanie na moj problemik. Maly, acz dokuczliwy ;)

 

Otoz potrzebuje zrobic cos na styl cubicVRa tylko z obiektem obracajacym sie w rytm ruchow myszki. Z PE mozna zrobic obracajacy sie environment (jak sama nazwa mowi). Jest jakas opcja zebyz robic to w przeciwnym kierunku (tj, zeby kamera filmowala punkt/obiekt z kazdej strony)?. Myslalem o shackwave exporter, ale cos mi z tym nie pasi, ale jeszcze nad tym posiedze. Jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ok, czy to odpowiedz na moje pytanie?

 

Sorry, ale jestem troche tym zirytowany, jest godzina 16ta, a jutro o 12tej mamy spotkanie z klientem. Musze to zrobic, wiec oczekuje w miare konkretnych odpowiedzi :) Probowalem VRem, ale twierdze, ze nie dziala w porzadany sposob, jesli masz inna solucje, to bede rad ja poznac, a i na pewno podziekuje po stukroc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki. O cos podobnego mi chodzilo. Ale widac nie uda mi sie tego zrobic, wszystkie maszynki wlasnie renderuja, a tu doszloby jeszcze z 12 wizualek plus edycja w programie, na ktory licencji nie mam. Cool :)

 

W kazdym razie dziekiz a pomoc, przyda sie na przyszlosc (i wiem jaki bedzie nastepny zakup....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności