Skocz do zawartości

WWW z dużą ilością obrazków


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie wiem czy to tylko u mnie ale notorycznie mi się zdarza że gdy na stronie lub jakimś forum jest pełno obrazków zamieszczonych przez użytkowników nie wszystkie mi się ładują (i nie jest to wina niedziałającego serwera na którym ów obrazek się znajduje).

 

Zapewne wielu z was też to ma i mam w związku z tym pytanie;

 

Czy jest jakiś parametr za to odpowiadający ? długość oczekiwania na odpowiedź od serwera, lub coś w podobie co by za to odpowiadało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Próbowałeś ustawic firefoxwi żeby robil wiecej niz 1 połączenie na raz ze stroną ? Pamiętam że też miałem podobny problem kiedyś, teraz wydaje mi się że zwiększenie tego parametru pomoglo.

 

Edit: chodzi mi o to:

http://element14.wordpress.com/2006/07/11/firefox-does-not-have-a-memory-bug-but-heres-how-you-improve-mem-usage/

 

konkretnie o porade "Increase the Speed in Which Firefox loads pages" tylko ja nie dawalem 30 połączen na raz, bo by to zabiło moją sieć, tylko jakies 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, ja mam to samo (korzystam z FF) i wydaje mi się, że jest to wina przeglądarki. Jak wpiszesz w oknie przeglądarki FF about:config to dostajesz się do opcji. Tam jest opcja zwiększenia zapytań do serwera. A niżej mała pomoc-może pomoże:

LINK

 

U mnie pomaga często odświeżenie stronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności