Skocz do zawartości

Problem z pobraniem triala VRay 1.5 RC3


anJek

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

Od wczoraj probuje bezskutecznie pobrac vraya ze strony chaosow i mi sie nie udaje. Nie mam jeszcze tam konta, wiec probuje zalozyc, ale za kazdym razem wyskakuje mi ACCESS DENIED :(

 

Probowalem podawac rozne dane, rozne adresy mail (moje oczywiscie) i za kazdym razem kupa :( Mial juz tak ktos?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wszyscy, którzy już wcześniej sciągnęli cracka do tej wersji :))) Chaosgroup ma oko z tyłu głowy!!!

 

pierwszy raz o takim czyms słysze, hehe bylo by to dosc dziwne bo jak haosi mieli by sprawdzac kto ma na dysku cracka do ich vraya, zwlaszcza dla osob, ktore loguja sie tam po raz pierwszy :p

 

 

Co do problemu to mialem to kiedys jak chcialem sie zalogowac bo zapomnialem mojego konta i wyskakiwal wlasnie taki komunikat, ale niestety nie wiem z jakiej przyczyny bo po jakims czasie przypomnialem sobie login i haslo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, dzieki, w sumie dzis dopiero sie udala rejestracja, nie zmienialem zadnych danych ani maila, podawalem je tak jak do tej pory i udalo sie! ;) widocznie byl jakis problem na serwerze, zalozylem watek, bo myslalem, ze ktos juz takie cos mial.

 

temat zamkniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności