Skocz do zawartości

Finished 2D: Świeta się zbliżają:)


golum

Rekomendowane odpowiedzi

Witram wszystkich po dość długiej przerwie:) Niestety nie miałem zbyt wiele okazji do trenowania moich umiejetności posługiwania się tabletem...ale dostaliśmy jakieś głupie ćwiczenie z uczelni żeby zrobić kartke świąteczną...no więc sie zabrałem nareszcie. Wrzucam tutaj taki dość szybki poczatek...mam nadzieje że mi troche pomożecie...a może i wam się narzuci ten świąteczny nastrój i też coś wrzucicie:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie żenada. Już nie chodzi o warsztat, umiejętności i takie tam. Ryj Mikołaja i napis-jeśli ktoś wymyśli większą sztampę, powinien dostać nagrodę jakąś.

Weź Ty człowieku posiedź i pomyśl. Nawet minimalnymi środkami można zrobić coś fajnego, oryginalnego-trzeba tylko pokombinować. Nie zwalaj tego na ludzi, że Ci pomogą.

Pewnie zabrzmiało to brutalnie, ale to raczej taki kubeł zimnej wody dla Ciebie:) HAIL!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak być szczery to zgadzam się z wami...jedynym usprawiedliwieniem może byc fakt iż robiłem to o 3 w nocy jako głupie zadanie z technik komputerowych, które było na "za 4h". więc spedziłem przy tym kilkanaście minut. właściwie to nie wiem po co to wrzuciłem tutaj...ale mam nadzieje że się nie obraziliście;p

 

p.s.

brakowało mi tej dobitnej krytyki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu po "malej" przerwie wrocilem ;p

a co do pracki - mnie tam sie podoba tylko szkoda ze niedokonczone ;) gdybys skonczyl pewnie fajne by bylo ;)

może i wam się narzuci ten świąteczny nastrój i też coś wrzucicie:)

no mnie sie sie juz udzielil swiateczny nastroj wiec wrzucam ;) zajelo mi to ok. hmm 1h30min. Poczatkowo miala byc to kartka sw. ale stwierdzilem ze to sie nadaje bardziej na speeda ;) pracka moze tak sama bez tytulu nic Wam nie mowic wiec dalem jej tytul ;p "Bo sie narodził Zbawiciel..."

 

ps. nic bardziej nie inspiruje jak swieta :D wiec zachecam do malowania na swiateczne tematy :D - sam mialem zamiar zalozyc taki watek ;)

finishsmalleq9.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności