Skocz do zawartości

Scena 3D: Zameczek


Jakob

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

1: zmien nazwe watku zanim cie mod dopadnie

2: tak jak pisali swiatlo zly kolor, ja bym tez dal miekszy cien bo pochodnia to nie laser

3: podmalowal bym ten obiekcick, brud w zagieciach itp, ale do tego bedziesz musial rozlozyc sobie UV (o ile dobrze kojaze to gdzies pisales ze jeszcze tego nie robiles)

 

ogolnie bardzo mily początek, jesli siatka jest oszczedna i bys narysowal dobre texturki to by sie nadawalo pewnie do jakiegos prostego game-artu :)

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem pobawic sie textura dachu ale to chyba jeszcze nie to nie mam pojecia jak to poprawic napisales zeby dac miekszy cien mam nadzieje ze chodzi ci o panel modyfikacji oswietlenia co do rozlozenia siadki UV tak to prawda jak na razie nie mam o tym pojecia ale bede sie staral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.3dtutorials.sk/index.php?tutorials=5&software=0&id=113

 

tu masz tutek ktory w dosc dlugasny sposob pokazuje proste rozkladanie UV map. I powodzenia z nimi, bo ja ich nie nawidze, nie cierpie, nie znosze, rozkladnie UV jest ZŁE, niemoralne, powinni tego zabronic albo zlecic to dziecią z malezji z marne pieniądze... uf.. no, już mi lepiej :D

 

Co do światla to jego opcjach powinienes miec shadow type, i zaleznie od rodzaju cienia jaki dales gdziesik powinna byc opcja zmiekszenia go troche.

I daj swiatleku jakis Decay, bedzie lepiej wyglądać.

 

powodzenia

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności