Jump to content

Pojazd 3D: Starfighter


DarkStar
 Share

Recommended Posts

Ostatnio natrafiłem w necie na koncepty pojazdów z Homeworld 2. Jeden dość mi się spodobał i postanowiłem go wymodelować :) Na razie nie wiele, kilka (ok 2) godzin pracy. Endżoj:

 

EDIT:

Zapomniałem rzeczonego konceptu dorzucić :) Nie trzymam się go super mocno, ale traktuję jedynie jako inspirację. Na początku było na dole postu ale dostałem kilka sygnałów że nie widać więc przenoszę nad obrazek :)

 

http://shipyards.relicnews.com/hw2/images/display.htm?AKHiigaran_Interceptor.JPG

 

f4pe2.jpg

Link to comment
Share on other sites

no niestety słowko "endżoj" nie do konca oddaje walory Twojej pracy :P przede wszystkim render jest strasznie rozmyty i az sie przyjrzec nie mozna, bo zaraz oczy bolą. poza tym wyglada na wersje lowpoly z nałozonym meshsmoothem. w ogole pomysł modelowania takiego statku jako jednego elementu nie ejst chyba najlepszym rozwiązaniem (a szczegolnie kokpitu, o ile to wystające cos miedzy silnikami faktycznie jest kokpitem). pokaz referki z ktorych korzystasz, to bedzie wiadomo dokladniej, za co Cie zjechac ;)

Link to comment
Share on other sites

troche sie rozpedzilem przy pisaniu i napisalem referencje, a chodzilo mi po prostu o te obrazki na ktorych sie wzorujesz, czyli koncepty w tym przypadku.

 

pisze sie Homeword czy Homeworld? bo ta nazwa tylko obila mi sie o uszy a nawet nie wiem do konca co to jest ;P jakas chyba gra w klimatach fantasy, co nie? :)

Link to comment
Share on other sites

Poniżej pierwszego postu masz linka do jedynego obrazka jaki mam.

Homeworld to gra RTS osadzona w kosmosie. Główną osią fabuły jest droga rasy Higarian na ich rodzinna planetę skąd przybyli setki tysięcy lat temu. Oczywiście teraz o tym zapomnieli a przypomniało im o tym znalezisko archeologiczne którym był wielki statek matka zakopany w piaskach pustyni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy