Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Starfighter


DarkStar

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio natrafiłem w necie na koncepty pojazdów z Homeworld 2. Jeden dość mi się spodobał i postanowiłem go wymodelować :) Na razie nie wiele, kilka (ok 2) godzin pracy. Endżoj:

 

EDIT:

Zapomniałem rzeczonego konceptu dorzucić :) Nie trzymam się go super mocno, ale traktuję jedynie jako inspirację. Na początku było na dole postu ale dostałem kilka sygnałów że nie widać więc przenoszę nad obrazek :)

 

http://shipyards.relicnews.com/hw2/images/display.htm?AKHiigaran_Interceptor.JPG

 

f4pe2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no niestety słowko "endżoj" nie do konca oddaje walory Twojej pracy :P przede wszystkim render jest strasznie rozmyty i az sie przyjrzec nie mozna, bo zaraz oczy bolą. poza tym wyglada na wersje lowpoly z nałozonym meshsmoothem. w ogole pomysł modelowania takiego statku jako jednego elementu nie ejst chyba najlepszym rozwiązaniem (a szczegolnie kokpitu, o ile to wystające cos miedzy silnikami faktycznie jest kokpitem). pokaz referki z ktorych korzystasz, to bedzie wiadomo dokladniej, za co Cie zjechac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche sie rozpedzilem przy pisaniu i napisalem referencje, a chodzilo mi po prostu o te obrazki na ktorych sie wzorujesz, czyli koncepty w tym przypadku.

 

pisze sie Homeword czy Homeworld? bo ta nazwa tylko obila mi sie o uszy a nawet nie wiem do konca co to jest ;P jakas chyba gra w klimatach fantasy, co nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej pierwszego postu masz linka do jedynego obrazka jaki mam.

Homeworld to gra RTS osadzona w kosmosie. Główną osią fabuły jest droga rasy Higarian na ich rodzinna planetę skąd przybyli setki tysięcy lat temu. Oczywiście teraz o tym zapomnieli a przypomniało im o tym znalezisko archeologiczne którym był wielki statek matka zakopany w piaskach pustyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności