Skocz do zawartości

Finsihed 2D: szkice małp i człowiek


Agent_74

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach przerwy od pracy, która zaczyna sie trochu przedlużac postanowiłem rozpocząć serię szkicy digital painting.Tematyka pierwszych dwoch pracek ma na celu podważyć wypowiedz pana prof.Giertycha(ojca naszego pana ministra edukacji Romana),który stwierdzil ,ze czlowiek nie pochodzi od małpy:>?Czyżby????

A trzecia pracka to ot tak sobie wymyslona pracka .Na koniec dodam ,ze to może nie juz pierwsze me pracki ale na razie sie ucze digital paintingu wiec czekam na jakieś wartosciowe porady w tej technice :)Z wyrazami sympatii i skromności do forumowiczów M.K alias Agent_74;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no niestety za malo szczegolow bardziej sie to nadaje do speed painting niz osobnego tematu wez nad tym popracuj i wrzuc update :)

 

 

Za malo szczegółów poniewaz właśnie to miały być szybkie szkice bo do prac studyjnych czeka mnie jeszcze długa droga(bo dopiero co zacząłem poznawac i wdrażać sie w digital painting:)A właśnie drodzy forumowicze mam pytanie gdzie mogłbym znależć najlepsze tutoriale do digital painting aby sie bardziej w drożyć i nauczyć malowania na tablecie:)? .

Co do nazwy watku to wczoraj go zamieszczając zapisałem co prawda speed painting ale nie wiedzialem czy operator nie skreśli mi tego wątku:/

Pozdrawiam i dziekuje za uwagi M.K alias Agent_74

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności