Skocz do zawartości

Finished 2D: "The Forgotten World"


Gość Caspik

Rekomendowane odpowiedzi

ahoj

narazie dalem sobie spokoj z czarna perla , stwierdzilem ze z tabletem lepiej mi pojdzie, a tablecik jest juz tuz tuz ;) korzystajac z chwili wolnego czasu ot co "nabazgralem" Zajelo mi to jakies yy z 8h-9h ciaglej pracy hehe

 

KOMENTARZE OCZYWISCIE MILE WIDZIANE :)

 

pozdro

theforgottenworldfinalsmf4.jpg

 

pozdro

 

EDIT: SORKI nie wiedzialem ze zmienil sie regulamin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Caspik: zmien nazwe watku i zapoznaj sie z REGULAMINEM FORUM oraz zasadami dzialu w którym stworzyles watek.

 

Aby dokonac zmiany nazwy watku nalezy wyedytowac pierwszego posta i tam dokonac odpowiednich zmian.

 

W przypadku braku jakiejkolwiek reakcji watek zostanie usuniety.

 

[edit]

spoko. dlatego nie usunąłem tematu od razu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caspik: zmien nazwe watku i zapoznaj sie z REGULAMINEM FORUM oraz zasadami dzialu w którym stworzyles watek.

 

Aby dokonac zmiany nazwy watku nalezy wyedytowac pierwszego posta i tam dokonac odpowiednich zmian.

 

W przypadku braku jakiejkolwiek reakcji watek zostanie usuniety.

 

 

 

Za dawnych czasów pierwsze miłe posty typu Zmień temat wątku raczące poprawiać humor autora należały do Marcina :D, nie ma to jak radość autora jest jest dostałem 1 komenta :DD

(ok koniec bo bana dostane :P )

 

 

A propo pracki bardzo mi sie podoba, ciekawy klimat, kompozycja i ta palemka u gory fajnie wygląda. Mam tylko 1 prosbe Caspik, może troche dziwną ale czy mogłbyś pokazać prace bez tych lini poziomych tak jakby przeplotu tv :) byłbym wdzięczny :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prosbe Shalivana i eax'a pracka bez "lini TV" theforgottenworldfinalson7.jpg

obo: a moglbys jakos konkretniej wskazac co sprawia ze jest ona nieczytelna?

 

Za dawnych czasów pierwsze miłe posty typu Zmień temat wątku raczące poprawiać humor autora należały do Marcina :D, nie ma to jak radość autora jest jest dostałem 1 komenta

 

hehe racja... tak sie ucieszylem z tego posta ze az podskoczylem :P

 

w planach mam jeszcze pobawic sie z camera mappingiem ale pewnie mi nie wyjdzie ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, że tak konkretnie to Fajne a nawet Bardzo. Ten TV filtr raczej nie potrzebny.

Te promienie wychodzące z tej kwadratowej dziurty w budowli po prawej...Jest ich chyba kilka a powinien być racej jeden no i wydaje mi się, że powinien szybciej zanikać.

To taka drobna uwaga z mojej strony.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

wrzucam jeszcze fotki z ktorych korzystalem ;) bylo ich troche wiecej ale nie wszystkie zapisalem ;)

zdjeciaforgottenworldso1.jpg

CzAk1- rzeczywiscie promien powienien byc jeden i wczesniej zanikac ;) ale juz nie chce mi sie poprawiac ;p

 

dzieki za wszystkie komenty

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że wszystko się zlewa i nie czuć odległości (głębi pracy). Te murki po lewej są zapewne w założeniu znaaacznie bliżej niż ta budowla, a wygląda jaby były na tej samej odległości. Tło jest troche zabardzo rozmazane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

i tu sie z Toba zgodze ;) nie zwrocilem uwagi na to ze wygladaja jakby byly w takiej samej odleglosci , te skalki mialy sie konczyc wczesniej...i wczesniej sie konczyly, a pozniej juz sie nawet nie zorientowalem ze sa dalej niz byc powinny. A z tym rozmytym tlem to nie jestem przekonany , dla mnie wydaje sie ze tlo jest ok ;)

 

dzieki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności