Skocz do zawartości

Przesiadka na linuxa


SSn4k3

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Jako że ostatnio sporo się pisze na temat przesiadek na linuxa, (co zamierzam zrobić dzisaj w nocy), chciałbym się pytać ludzi którzy już używają tego systemu czy ciężko jest z instalacją np. wingsa i blendera. Kiedyś używałem mandrake`a, ale to raczej w celach typu "zobaczymy jak wyglada coś innego niż windows". Poradźcie mi proszę które wersje są ok (tyczy sie blendera) i prosiłbym jescze o kilka zlotych myśli:)

 

 

PS: Wiem że to forum nie bardzo pasuje, ale czy ktoś wie jak w linuxie (dys. ubuntu) udostepnic połączenie internetowe dla drugiego komputera? Tzn mam 2 karty sieciowe i jedna idzie do serwera czy czegośtam a druga do kompa mojego brata. (w windowsie odpowiednik mostka sieciowego)

 

Z góry dzieki za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli korzystasz z Ubuntu, to blender jest w repozytoriach - możesz do instalacji użyć narządka graficznego (coś na kształt "dodaj/usuń programy" z windowsa). Nie jestem pewien, czy wings jest też tak dostępny, ale możliwe że tak. Możesz też instalować z konsoli, narzędziem apt-get - potrafi pobrać odpowiednie pakiety z sieci.

 

Co do współdzielenia łącza - zapytam jutro w pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blender jak i Wingsa zainstalować nie będzie trudno (Aplikacje ->Dodaj/Usuń -> i wpisz co potrzebujesz, oba programy są w repozytorium już)

 

W razie większych problemów polecam forum.ubuntu.pl albo tamtejszy kanał irc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności