Skocz do zawartości

Nasze ostatnie projekty


p_e_t_e_r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Za zdjęcie na talarczyku zabiłbym fotografa.

 

To zdjecie zostalo obrobione, i wyciete z tla. Na oryginale cala zaloga stoi na tle jakiegos okna a za nimi wieniec choinkowo swiateczny, tyle dalo sie z tego wyciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzamy otworzyć dział z Tutorialami dla webmasterów.

Chcemy zamieszczać profesjonalne tutoriale całkowicie za darmo mniej wiecej w stylu jaki robi to spolecznosc na http://www.webinside.pl.

 

Prosty przyklad: http://www.webinside.pl/webdesign/tutoriale/124

 

Chcemy sie podzielic wiedza na temat jak tworzymy swoje projekty i jednoczesnie zachecic innych do dzielenia sie swoja wiedza.

 

Jesli sa osoby chetne do wspolpracy, zapraszamy na nasza strone do dzialu kontakt lub na nasz adres email [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, mieszane mam uczucia. Wszystko zrobione ponad szablony Joomli jest dosyc slabe (logotypy, headery, zdjecie, nawet typografie w kilku miejscach zepsuliscie odchodzac od szablonu). Trudno mi zatem podejsc do Was jak do grupy doswiadczonych profesjonalistow. Swoja droga teksty na stronie to w 60% lanie wody, takie marketingowe masło maślane bez konkretów i spójności.

 

Przyznam, ze razi mnie opieranie dzialalnosci na takim systemie pracy, ale tak czy inaczej calosc prezentuje sie atrakcyjnie i niewatpliwie klientow znajdziecie oferujac im dobra wizytowke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, mieszane mam uczucia. Wszystko zrobione ponad szablony Joomli jest dosyc slabe (logotypy, headery, zdjecie, nawet typografie w kilku miejscach zepsuliscie odchodzac od szablonu). Trudno mi zatem podejsc do Was jak do grupy doswiadczonych profesjonalistow. Swoja droga teksty na stronie to w 60% lanie wody, takie marketingowe masło maślane bez konkretów i spójności.

 

Przyznam, ze razi mnie opieranie dzialalnosci na takim systemie pracy, ale tak czy inaczej calosc prezentuje sie atrakcyjnie i niewatpliwie klientow znajdziecie oferujac im dobra wizytowke..

 

Uzasadnij prosze brak spojnosci, strona powstaje chetnie zmienimy tresc jesli beda ku temu solidne podstawy.

 

Taki profil dzialnosci pozwala szybko klientowi oddac sprawny system i gotowy na rozszerzenia i to jest jedna z naszych dewiz. Klient chce zmiany w jeden dzien dodac wersje jezykowa, zmienic calkiem wyglad na inny. trudno bez cms osiagnac w krotkim czasie taki efekt.

Co do odchodzenia od szablonu, strona musi byc w jakis sposob unikalna i miec swoj wlasny charakter wiec staramy sie wlasnie to osiagnac.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnij prosze brak spojnosci, strona powstaje chetnie zmienimy tresc jesli beda ku temu solidne podstawy.

 

Np pierwsze zdanie z "jak dzialamy":

 

Na bazie doświadczenia zespół eArchitekci.pl wypracował sobie jasne i przejrzyste zasady współpracy, które wpływają na wysoką jakość produktu końcowego, a co za tym idzie satysfakcję i zadowolenie naszych klientów.
Nawet pomijajac fakt, ze zdanie jest nudne i powiela tysiace podobnych frazesów to przekaz jest pusty, bo wasza "baza doswiadczenia" to jeden widoczny klient w portfolio. Cala reszte implikacji trudno zatem odebrac powaznie.

 

Polecam oferte www.k2.pl. Tresci na ktore wy poswiecacie 3 paragrafy oni zawieraja w jednym zdaniu a dalej pisza o konkretach.

 

 

Taki profil dzialnosci pozwala szybko klientowi oddac sprawny system i gotowy na rozszerzenia i to jest jedna z naszych dewiz. Klient chce zmiany w jeden dzien dodac wersje jezykowa, zmienic calkiem wyglad na inny. trudno bez cms osiagnac w krotkim czasie taki efekt.

 

Dla mnie jest inaczej. Wlasnie fakt, ze nawet strone firmy macie oparta na darmowym czy jakimkolwiek cudzym CMSie podwaza wasza zdolnosc do elastycznego rozwoju serwisów.

 

Co do odchodzenia od szablonu, strona musi byc w jakis sposob unikalna i miec swoj wlasny charakter wiec staramy sie wlasnie to osiagnac.pozdrawiam.

 

Jasne. Zgadzam sie. Im dalej odejdziecie tym lepiej, tylko poziom zmian troche odstaje od lepiej zaprojektowanych szablonow.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

riposta

 

k2 moze sobie na to pozwolic, kiedy obsluguja najwieksze firmy w kraju. Male firmy jak nasza musi sie dopiero wypromowac. "Jak działamy" dokladnie okresla to co robimy. tam sa 2 zdania precyzyjnie okreslajace jak wyglada wspolpraca. Doswiadczenie posiadamy z innej firmy w ktorej pracowalismy jakis czas temu a teraz staramy sie na wlasna reke tworzyc. Dzis w portfolio jeden klient, jutro nastepni.

 

Dla mnie jest inaczej. Wlasnie fakt, ze nawet strone firmy macie oparta na darmowym czy jakimkolwiek cudzym CMSie podwaza wasza zdolnosc do elastycznego rozwoju serwisów.

 

Dlaczego, wlasnie CMS pozwala nam szybko dodawac nowa funkcjonalnosc, tj, moduły, pluginy, komponenty, szablony bez powielania kodu. piszemy maly fragment, ktory potrzebuje klient, mozemy go wersjonowac, szybko podgrywac update, nawet klient moze to zrobic przez instalator online. Spojny dostep do bazy danych, oddzielenie logiki od wygladu itd itp, wiesz o czym mowie przeciez.

 

Im dalej odejdziecie tym lepiej, tylko poziom zmian troche odstaje od lepiej zaprojektowanych szablonow.

 

Tutaj nie bede dyskutowal, bo faktycznie zmiany w design moga sie nie podobac - kwestia gustu i wyczucia, zatem moge sie zgodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności