Skocz do zawartości

Scena 3D: Kuchnia


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza moja kuchnia...wyszła ...jak wyszła, coś napewno jeszcze w niej poprawie, napiszcie co myslicie...( co do projektu jest bez szaleństwa, miała być taka zagrodka, na życzenie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak na pierwszyzne extra, jak na profeske - kazdą rzecz da sie poprawic :)

Ja ci za wiele nie powiem, bo sam mam wrażenie ze zrobil bym taką kuchnie z duzymi bólami. Co mnie gryzie to:

- za ostre cienie

- jakos za maly kontrast w oswietleniu

- materialy tez nie do konca przekonują (zwlaszcza na tym pionowym ująciu chrom i kafelki jakos mnie gryzą po oczach)

- co do modeli, to wg mnie brakuje tam chamferów, za ostre krawędzie i przez to wiele rzeczy wygląda boxowacie a nie meblowacie.

 

No, to tak na początek, zostawiam pole do popisu specą od wizek :)

 

keep up the good work

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy render:

calkiem fajny szkoda tylko ze jakosc obrazka kiepska (kompresja) :/ chrom na kranie wyglada ok ale na zlewie juz kiepsko, nie wiem czy woda z tego kranu nie bedzie sie lac poza zlew :)

 

drugi render:

- po pierwsze proporcje, jak wysoka jest ta kuchnia? dziwne proporcje okna do pomieszczenia

- widok za oknem nie przekonuje

- shader drewna niezbyt fajny i szkoda ze na wszytkim uzyles tej samej textury (tak przynajmniej wyglada)

- "grzyb" w kacie pod sufitem

- na tej szafce po prawej wyglada ze nie ma szyby tylko jest imitujaca szybe textura :/

- kompresja

+ ciekawy pomysl

+ duzo dodatkow ktore dobrze wplywaja na odbior

 

render nie powala, troche ciemno i ujecie kiepskie, chetnie zobacze wiecej renderow z roznych ujec i w lepszej jakosci.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie jest lepiej :/

jest gorzej...

 

po pierwsze uzyj imageshack albo czegos innego do hostingu zdjec i wrzuc te rendery w wprzyzwoitej jakosci.

po drugie popracuj nad ujeciem, swiatlem i chromem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrom to w zasadzie odbicia, diffuse moze byc w zasadzie na czarno, tylko dobry ior i moze jakis malutki bumpik (lub delikatne rozmazanie tych odbic, bardzo delikatne). A z tego co mi sie widzi to dales jakis kolor na diffuse, dlatego wyszlo dosc paskudnie :)

Tak jak tomek mowi, wrzucaj to na imageshacka, bo kompresja bije po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności