Skocz do zawartości

Poszukuję informację


Matchias

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam niecodzienną sprawę.

Czy jest na forum ktoś kto pracuje w przygotowalni prepress, czy w drukarni? (impozycja, naświetlnaie, skład itp.)

Chodzi mi o kwestie pensji na takim stanowisku, jeśli ktoś nie chce gadać o tym publicznie to zapraszam na PM.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dzięki

 

Dokładnie chodzi mi o to że chce wynegocjować wyższą pensję. W tym zawodzie pracuje już 5 lat 4 lata w Poznaniu, rok w Inowrocławiu, zajmuje się głównie impozycją i składem, praca po 8h dziennie.

Z dwiema sobotami w miesiącu wychodze netto 1400.

Wydaje mi sie to troche mało więc chcciałbym wiedzieć ile można z czystym sumieniem zażądąć :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powiem ci ze dostajesz stosunkowo malo, doswiadczenie juz masz, a 7,5zł za godzine na reke to niewiele (w Juventusie wiecej dostaniesz za spanie w aucie), ja bym obstawial netto okolo 9 - 12 zł czyli jakos miedzy 1700 - 2200 netto. Wszystkim sie wydaje ze dla takiej osoby jej praca to jest 3 minuty i po robocie bo to latwe, a tak naprawde jak by nie mieli takiej osoby to by nic nie przygotowali bo to tak naprawde nie jest takie latwe dla kogos kto sie tym nie zajmuje, mysle ze smialo mozesz negoscjowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności