Skocz do zawartości

[Wings3d] Import obrazu, wyskakuje blad o blednym pliku *.jpg


Eustach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z importowaniem niektórych obrazów do Wingsa.

Niektóre mi się importują a przy innych wyskakuje "Faild to load c:/.... :none :Unsupported marker type 0xf7". Nie wiem co jest ze zdjęciem, czy da się je przerobić żeby działało i jak ?

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a jakie ładujesz, .jpg?

nie wiem, u mnie zawsze działa.

ewentualnie spróbuj otworzyć obrazek w photoshopie i zapisać jako .jpg pod inną nazwą.

Obrazek to jpg.

Spróbowałem tak jak mówiliście i też wyskakuje błąd ale inny :)

Zapisywałem go pod inną nazwą, brałem różne opcje w photoshopie przy zapisie i teraz cały czas wyskakuje "faild to load...ivalid jpg file structure: two SOI markers" jeszcze spróbuje zapisać pod innym rozszerzeniem.

nie mów co wyskakuje tylko daj outputa z konsoli erlanga... choć nie wiem czy userzy windosa wogóle wiedzą co to konsola i do czego to jest ;)
Nie wiem o co chodzi z tą konsolą i gdzie jest ;), ale dzięki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już działa; zapisałem jako .tga . A i mam jeszcze jedno pytanie, czy da się ustawić w Wings folder który otwiera się jak biorę load albo import image ? Bo mam tyle pod-folderów, że wchodzenie do aktualnej pracy zajmuje ok. 1 min.

 

 

ps. Aktualnie pracuje nad postacią Dinko z Pet Alien, bedzie to moja pierwsza postać (skończona) w 3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zawsze otwiera w tym folderze gdzie akurat mam zapisany aktualny model 3d, więc może najlepiej żebyś z foldera gdzie są twoje modele dał linka prosto do obrazków. albo dać taki link na desktop, bo do desktopa możesz się jednym klikiem dostać.

Innej możliwości chyba nie ma.

 

a ta konsola erlanga to to okienko co się otwiera jednocześnie z wingsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności