Skocz do zawartości

Problem z plikiem źródłowym?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! nie wiem czy to odpowiedni temat, ale mam pewien problem który potrzebuje (znowu :D ) szybko rozwiązać. A jest to problem nastepujący. Mam plik źródlowy w MAXIE 6.0 dla klienta, on musi to zrenderować sam (bo ma szybsze kompy) poprzez NET RENDER wszystko idzie pieknie ładnie, renderował to sobie do PNG (może to powód?) Ale w miejscu, gdzie przez jakieś 20 sekund animacji, światła pokazują na ścianie zdjęcia (korzystałem z projector map), klient mówi ze widac tylko jedno zdjęcie w jednej klatce a reszta to jakieś badziewia... U mnie renderuje idealnie (ale do AVI). Nie wiem jak mu pomóc, moze Wy wiecie? Musze dodać, ze wszystkie pliki sa w tym samym katalogu, tekstury zdjęcia i wogóle wszystko. O nic nie burzy przy renderze ale... no coś sie psuje... prosze pomoby@ został nam dzień do realizacji zamówienia!! ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jeśli to animacja to dlaczego klijent renderował do PNG??

 

A jesli nawet..to może alpha chanel w PNG psuje efekt.

No i daj jedna klatkie z tej animacji do polookania..to sie zobaczy co takiego złego... bo samo to że coś sie psuje to troche za mało..tak mysle. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaem na innym forum troszke, okazało się, ze chodziło o NET RENDER, na każdym komputerze z osobna, ścieżka dla tekstur była standardowa C -> program files itd. a ja miałem zmienioną bo nie instalowalem maxa w miejscu gdzie sam chciał, wieć każdy komputer nie miał tekstur bo nie było ich w katalogu standardowym :) Mam nadzieje ze kumacie :D bo sie zakręcilem xD pomoglo w każdym razie. pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności