Skocz do zawartości

Odinstaowanie 3d max


Gość jokosam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jokosam

Witam Odinstalowałem bezmyślnie 3d max'a :(

Pytanie czy stworzone tekstury, modele usunąły się równie? jeśli nie - to gdzie są?

Przeraszam za infantylne pytanie, ale dopiero wkraczam w 3d max'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość jokosam

Witam dzięki za szybką odpowiedź.

Wersja 3d max7, był on zainstawany na komputerze, który przejąłem - niestety najpierw odinstaowałem 3d, a później wpadłem na to, że mogłem usunąc jego ustawienia, łącznie z stworzonymi teksturami itd. Zapodałem program odzyskujący, odnalazł tylko .exe'ki i podstawowe tekstury, nie bardzo się orientuje, ale podejrzewam ,że program powinien mnie zapytac o to czy usówac moje ustawienia, podejrzewam również, że wprowadzonych tekstur i wygenerowanych modeli - program raczej nie usówa wraz z odinstalowaniem- choć nie wiem - nie mam doświadczenia z 3d. Bez zainstalowanego 3d (czekam na zakupiona wersję), nie bardzo moge sprawdzić, gdzie i jak zapisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki za szybką odpowiedź.

Wersja 3d max7, był on zainstawany na komputerze, który przejąłem - niestety najpierw odinstaowałem 3d, a później wpadłem na to, że mogłem usunąc jego ustawienia, łącznie z stworzonymi teksturami itd. Zapodałem program odzyskujący, odnalazł tylko .exe'ki i podstawowe tekstury, nie bardzo się orientuje, ale podejrzewam ,że program powinien mnie zapytac o to czy usówac moje ustawienia, podejrzewam również, że wprowadzonych tekstur i wygenerowanych modeli - program raczej nie usówa wraz z odinstalowaniem- choć nie wiem - nie mam doświadczenia z 3d. Bez zainstalowanego 3d (czekam na zakupiona wersję), nie bardzo moge sprawdzić, gdzie i jak zapisuje.

+ za konsekwencje

 

BTW

Bez zainstalowanego 3d (czekam na zakupiona wersję)

ile dałeś za maxa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jokosam

Oj usówać, czy usuwać, problem głebszej natury mnie męczył - na szczęście już mniej.

Firma kupiła, ja tylko czekam, cena mi obca choć pewnie musiał bym dopytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności