Skocz do zawartości

Camera Correction


arturprx2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hehe dobre :D

 

chodzi o sprzet w sensie komp. Mam laptopa 1.8pentium M L2 2mb 512ddr grafika intelowska 64

 

i po kilku renderach z włączoną camera correction wykrzacza sie max i chce słać raport do autodesku

 

łot Is Gołing On ??

 

pozdro wróżki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, to może po polsku.

 

Podaj nam wersję vraya na jakim pracujesz, wersję maxa na jakim pracujesz. Dodatkowo chciał bym zobaczyć chociażby screenshota z viewporta i ustawienia vraya.

 

Chciał bym mieć z czego powiedzieć czy scena którą renderujesz nie jest poprostu za ciężka na twojego laptopa. Czy nie jest to może wina betowej wersji vraya.

 

vray wymaga mniej więcej 2GB Pliku stronnicowania (pagefile) w windowsie, co często jest powodem zwieszek jeśli jest ustawiony na sztywno w o wiele mniejszej wartości.

 

Jedyny znany mi bug związany z camera correction obiawia się kaszką w tle gdy w evoirment jest Gradient ramp w mapowaniu spherical.

 

Uwierz mi że nikt ci nie powie co to jest dokładnie jeśli sam sobie nie pomożesz opisując problem bardziej szczegółowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ten plik stronnicowania nie jest ustawiony tak na sztywno to ok, poza tym nawet tyle wystarczyło by na o wiele bardziej skomplikowaną scenę.

 

pisałeś że max wywala się po którymś razie, czy pomiędzy tymi renderami coś zmieniałeś ? prawdopodobnie jest to wina niestabilnego sprzętu, zbyt małej ilości Ramu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że już wiem w czym jest problem...

zapomniałem że kilka dni temu ustawiłem automatyczne odzyskiwanie pamieci podrecznej po przekroczeniu jakiegoś rozmiaru... teraz to wyłączyłem i wszystko cyka elegacko.

 

a tak apropos to niespotkałem sie jeszcze z tak stabilnym sprzecikiem... fakt za mocny nie jest 1.8/512 ale radzi sobie świetnie nawet jak zaprzegam maxa z cadem i photoshopem na sporych rozdziałkach. Polecam notebooki ibm'a

 

pozdrawiam dziekówa za odpowiedz dobra wróżko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności