Skocz do zawartości

Obiekt 3D:Szachy


Marcel100

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem robić szachy. Na początek zrobiłem w jakąś godzinkę 4 pionki (dopiero zaczynam, już zaczynałem 2 razy ale za każdym razem się coś nie udawało, jak to mówią do 3 razy sztuka). W trakcie pracy przez nieuwagę popełniłem błąd. Jak widać na załączonym obrazku z przodu koń nie ma grzywy jest tam dziura, tak samo zrobiło się na spodzie pionka ponieważ robiłem go za pomocą funkcji "Line" a następnie "Lathe" no i na koniec "Symmetry". Po drodze jeszcze "Edit Patch". Podstawę dla konia zrobiłem "Line" i "" potem wziąłem ją na "Editable Mesh" i "Attach" do konia. I teraz moje pytanie jak to najlepiej naprawić? Chciałem wziąć "Edit Poly" dać "Plane" i użyć opcji "Target Weld" żeby połączyć Vertexy ale jak biorę "Edit Poly" to na modelu pojawia się mnóstwo vertexów i robi się straszny mętlik. Tutaj zdjęcie problemu:

b322ad1ph1.th.jpg

b322ad2si9.th.jpg

A tu wszystkie 4 pionki:

1rendrj1.th.jpg

I siateczka wszystkich 4:

siatkaka4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Chcesz załatac ta dziure to editpoly potem zazaczasz krawedz tej dziury ( border ) i dajesz Cap , potem mozesz pociac powstała plaszczyzne ( cut ) :) nie wiem czy dobrze pisze :D wszystko masz w edit poly , najlepiej jakies tutki być przerobił :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności