Skocz do zawartości

Fotografia: Stary dziad drakula


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a juz sie balem ze mie everyman pojedzie jeszcze :P

prosisz - masz :)

 

istna tragedia...

nic dziwnego, że bawiłeś się w PSucie, bo tylko ono mogło pomóc tej fotce

niestety brak konsekwencji w działaniu zmasakrował jeszcze bardziej to nieudane zdjęcie

...blurowanie w górnej części jest słabej jakości (takie sztuczne)

...do tego to rozciągnięcie elementu dekoracyjnego nad czaszką - po co? czemu ma to służyć?

...o świetle wolę nie mówić - dosłownie miejscami się urywa i przechodzi w cień, jakby czarna dziura selektywnie je wysysała

na przykład w takich oczodołach: czoło aż świeci, a tam ciemno - a przecież widać, że są elementy, które powinny być również doświetlone

...GO: raz jest ostrość, raz jej nie ma na tej samej płaszczyźnie - od razu widać, że majstrowana

...kadr - właściwie jest to najmocniejsza strona tego gniota, bo pokazuje ciekawy detal, jednak mógł być on (czaszka) umieszczony w mocniejszym punkcie

...podsumowując: starałeś się, jednak tym razem nie wyszło, ale cóż tak to jest jak się za fotkę bazową ma strzał robiony na ślepo - próbuj dalej może się uda :P

...a na serio to tak jak już pisałem: uważam, że pięknie to wyciągnąłeś i nadałeś niezłej plastyki ujęciu... oryginał to 'szara plama' (?), ale szara plama z potencjałem, który wykorzystałeś... i lepiej mieć taki kadr jako bazę niż ujęcie z przepaleniami lub cieniami, których nie idzie wyciągnąć... dobra robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, za to Ty masz lepszy sprzet i pomysly ;p Nie powiem jednak, milo sie czyta posta dzie sam everyman mowi ze wysiada :D

 

dzieki za opinie, ale jesli cos z technikaliow mozesz poradzic to chetnie poczytam.

 

Tutek... nieglupi pomysl - pomysle nad tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie sprzęt robi zdjęcia :)

imo najważniejszy jest fotograf... potem pomysł/moment... następnie światło... i dopiero sprzęt

...i już nie rób ze mnie nie wiadomo kogo, bo się dopiero uczę i jeszcze spocznę na laurach :p

...a co poradzić? jak patrzę na tą obróbkę to ze swojej strony już nic więcej nie dam rady podpowiedzieć (bo fotka do takowej była imo poprawna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamta czaszka jest naprawdę świetna,szkoda,że se nad łóżkiem nie mogę powiesić;)

ten oczekujący PSujący, hmm...nostalgiczny...

no i właśnie niestety nic więcej nie da sie powiedzieć (z mojej strony ofkors;))

nie zachwyca,nie obrzydza,ale w albumie z fotkami z tej teczki i tak będzie owiany chwałą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...to chyba powinno być oceniane jako zamknięta całość jednak ciężko mi powiedzieć cokolwiek o pierwszych dwóch zdjęciach z prostego powodu, nie wiem co na nich jest:D Ale trzecie bardzo ciekawe, jakby przygotowane pod jakiś plakat reklamowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znow studyjne proby ;p

 

 

NAPRAWDE chcialem sie zamknac w jednej fotce, ale nie wyszlo... w trzech tez nic ciekawego w sumie nie ma, ale wrzucam bo skoro juz zrobilem to dolaczam do dorobku; moze przy okazji ktos pokusi sie o jakies porady techniczne ;]

 

 

img365lc71lw9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności