Skocz do zawartości

Scena 3D: mieszkanko_strefa dzienna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość George82

Render, shadery do poprawy... Modeling tez nie jest gornych lotow, rzucaja sie od razu w oczy kanciaste zabudowy z rigipsu na suficie z halogenami.

 

Kolory gryza w oczy, nie chcialbym wracac do takiego mieszkania po pracy. :) Wypoczynek wyglada przyzwoicie, ale czerwony za bardzo oczoj%$^y....

 

Dzialaj dalej!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za krytyke ;) postaram sie zwracac bardziej uwage na pewne rzeczy...dopiero sie ucze, a dla mnie to i tak juz jest duzo, w sumie to trzecia moja pracka w maxie.

 

Nie wiem tylko dlaczego tak dlugo trwały mi rendery w rozdzielczosci 3540x2655 czyli do formatu A4 na 300DPI, bo aż 32h :( .

3D max 8, v-ray 1,5RC2 , P4 HT 3,0 GHz, 1GB ram karta 256MB. W dodatku wyłączyłem wogóle GI i przy najmniejszych ustawieniach tak długi czas renderu...nie wiem co jest grane, Wam tez tyle renderują sie sceny?

 

Przepraszam za to pytanie wtym dzialem :/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie wygląda to realistycznie, ale praca ma w sobie to "COŚ", dzięki czemu jest bardzo ładna.

Niektóre rzeczy musiałbyś troszeczkę poprawić, ale i tak Twoje modele są świetne :D

Ile czasu zajęło Ci zrobienie tej pracy?

I czy podzielisz się teksturami drewna itp?

Proszę, wrzuć je na http://www.trzy.yoyo.pl dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na zrobienie tego mieszkanka to trudno okreslic poniewaz robilem je z duzymi i czestymi przerwami, ale mysle gdyby tak pozbierac do kupy caly ten czas to gdzies okolo 2tyg, z tym, ze w tym czasie uczylem sie oswietlenia i modelowania np firanek itp, duzo czasu stracilem na rendery.

 

co do tekstur i wielu innych przydatnych rzeczy to polecam taką stronkę:

http://www.shader.ru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wali po oczach..nie chciał bym tak mieszkać...firanki jak ze szkła i texturka na szafie po lewej od stołu za wielka...i jakoś nie pasuje mi ten blat-wyspa w kuchni, za mało miejsca zostało.;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności