Skocz do zawartości

Layout: portfolio


kxs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zapoznaj sie z regulaminem tego działu, zmien temat i napisz cos wiecej

dzieki

 

No ok, zmieniłem. Ja ten temat założyłem w off topicu, bo myślałem, że tutaj to o layoucie tylko usłyszę opinie. Ale ktoś uznał, że tu ma być i przeniósł - stąd temat niezgodny z regulaminem.

Czekam zatem na uwagi co do layoutu jak i samych prac. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracki niezłe.

 

portfolio to kompletnie nic specjalnego. ... ... ale - jest bardzo czytelne (z wyjątkiem ciemnoszarych linków na czarnym tle, które są totalną pomyłką, albo nieporozumieniem), wszystko widać co trzeba - czytelne miniaturki (dobra wielkość), po powiększeniu też sobie mogę je obejrzeć.

 

ogólnie bardzo dobry viewing experience ;) mimo tego, żę sama grafika strony jest brzydka to nie wali nią po oczach - wali po oczach twoimi prackami, które są niezłe - i o to chodzi. dodałem Cię do bookmarków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze.

Layout miał być prosty, minimalistyczny wręcz. Nie rzucać się w oczy. Stąd podobne kolory. To ma być tło dla prac, a nie dzieło samo w sobie.

Linki mają również nie rzucać się w oczy i być dopiero dobrze czytelne, gdy się podświetlą po najechaniu kursorem. Ale trochę miało je być widać. Przynajmniej u mnie widać. Ale jak mówicie że u was nie, to może troszkę rozjaśnię.

pozdrawiam i dzięki za uwagi

 

edit: a może problem jest w czymś innym. może za duże te obrazki z podświetleniem są i wam się wgrać nie zdążyły? spróbuję to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem drobne zmiany. Kolory bez zmian, ale po zastosowaniu triku z tej strony: http://riddle.jogger.pl/2005/08/25/efekt-rollover-w-css/

menu się ładnie podświetla bez dodatkowego loadingu, więc już ciemne linki nie powinny przeszkadzać. W każdym bądź razie teraz jest dokładnie jak miało być, czyli menu się w oczy nie rzuca, póki się nie najedzie kursorem - wtedy się podświetla ładnie i nazwa jest czytelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności