Skocz do zawartości

Problem z grafiką 3D w grach - może ktoś będzie w stanie coś poradzić?


Gość mr_lmc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mr_lmc

Witam wszystkich,

mam problem z grafiką w grze Medal of Honor Allied Assault (może w innych też ale nie wiem bo gram tylko w tą). W załączniku zamieszczam screeny z gry, problem pojawia się juz w menu gry, co widać na screenach. Sprawdzałem grafikę (R9550 Gigabyte) na innym kompie - jest OK, sprawdzałem na tej samej grze instalowanej z tej samej płyty, monitory podłączałem różne i jest tak samo (niedawno zmieniłem na LCD - jest nieznacznie lepiej, ale może to przypadek, zreszta w dalszym ciągu nie da się grać), przeinstalowywałem stery - nowsze, starsze, ATI, Omega - bez zmian. DirectX też najnowszy instalowałem - dalej to samo...

Będę wdzięczny za wszelkie sensowne sugestie, może to wina płyty głównej, ale czy można to sprawdzić jakimś benchmarkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość mr_lmc

No właśnie - artefakty... Nie, grafika nigdy nie była "rozdziewiczona", pracuje na fabrycznych ustawieniach. Poza tym przełożona do innego kompa pracuje bez zarzutu... Co to może być?

 

Nie wygląda mi to na przegrzewanie się karty, bo artefakty są - nawet jak odpalę grę zaraz po włączeniu kompa - możliwe żeby grzała się tak szybko? Podkręcana nie była więc może dostaje za duże napięcie z płyty głównej - możliwe jest coś takiego?

 

Skoro na pewno nie grafika to może zasilacz? I tu pytanie: czy możliwe jest żeby winę ponosił zasilacz skoro gry się nie wieszają a jedynie pojawiają się artefakty? Inna ciekawa rzecz: na 3Dmark2003 w każdym teście są te błędy, ale w NFS MW (gra z 2005r) problem już nie występuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a to jest płyta główna ECS bądź ASROCK ?? :] ja na nich miałem problemy pracując w serwisie bo sie gryzły ze wszystkimi 9550 i czasami wieszały nawet cały komp :/ tak to niestety wygląda i nie bardzo jest co poradzić może update do Biosa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności