Skocz do zawartości

Problem: wielkość okna w Dreamweaver'ze


dyonizoss

Rekomendowane odpowiedzi

hejka

mam taki problem... zacząłem bawić sie w DW, robie sobie tam jakąś stronkę/gallerie. Galeria podzielona jest na 2 czesci: z jednej strony wyswietlane są thumbalinsy obrazków a z drugiej strony odpowiednie obrazki. Problem polega na tym, ze dodając wqiecej thumbalinów nie chce by wielkość okna sie zwiekszała w miare ich dodawania, tylko by zeby zobaczyc dalsze trzeba przewinąc suwakiem to okineko ( mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi)

Pewnie jest to jakas pikus sprawa, ale szukałem na necie i w książce do DW i nie znalażłeml.

Z góry dzieki

PoZdRo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Generalnie nie jest to kwestia Dreamwave'ra, bo to tylko narzędzie pozwalające na w miarę przyjemną, prostą i ułatwioną edycję stron internetowych (php/html/xml/js itd). Problem, z którym się zmierzyłeś, to kwestia samego html'a, więc na ten temat polecam poczytać w sieci.

 

Osobiście podejrzewam, że dzieje się tak dlatego że nie ustaliłeś rozmiaru elementu. Musisz określić wysokość i szerokość odgórnie, oraz jest funkcja stylu bodajże, która określa kiedy dany element ma być przewijany (scrollowany), ale nie przypomnę sobie teraz jak ona brzmi.

 

Poszukaj w sieci kursów html'a i css. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności