Skocz do zawartości

Layout: bioenergetyka


DIDI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jako ze masz zero odzewu:

 

- loga z gory wywal i znajdz im miejsce gdzie indziej

- mecza mnie te piony/poziomy - ciezko sie skupic na czyms innym niz ten obrazek u gory

- nawigacja bardziej do krawedzi dajac wiecej miejsca na tekst (czyt: w prawo strona)

- batony w nawigacji cos pokombinuj bo wylazenie tekstu poza ciemny obszar niefajne jest

 

tyle odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka dobrze dobrana ale za mało jest niebieskiego, dobrze by było jak by się pojawił w topie i jako drobne elementy/dodatki na stronie, a nie tylko w logo.

illy ma rację trzeba przenieść gdzieś te loga "sponsorów". Poza tym skoro są niebieskie i granatowe to powodują że brak jest równowagi kolorystycznej na stronie.

Typografia. Mnie odpowiada. Litery sie nie sklejają ale też nie ma między mini dziur i rozstępów. Zastanawiam się jak by wyglądały "tytuły" (znacznik h2) gdyby były bardziej niebieskie, ale na tyle ciemne żeby się nie zlewały z tłem.

Przyciski: no tutaj widać że skorzystałeś z jakiegoś gotowego zestawu. Część z nich jest połyskującymi orbami a reszta (menu; validator) jest płaska i tylko dwu kolorowa. Zauważ że jedne maja "błysk" po prawej a drugie po lewej stronie - brak konsekwencji. Radzę zdecydować się na jedno rozwiązanie.

W menu możesz ciemna zieleń trochę bardziej przesunąć do lewej aby zrezygnować z dwu kolorowego fonta.

Brakuje stopki. Bałeś się podpisać pod projektem. Nawet nie wiadomo kto jest obecnie jego właścicielem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do bio: jak wszedłem na stronkę to nie wiedziałem gdzie patrzeć :D chyba dlatego że guziki i te ramki wokół zdjeć są w takim samym kolorze i to na dodatek jaskrawym! logo - fajny tylko napis, a ten listek, też fajny, ale chyba możnaby go lepiej zrobić, i bez tego drugiego, mniejszego :) i co do guzików w menu to ja nie dawałbym takich "błyszczących" :D tylko starał się robić wszystko pod ładne i eleganckie litery które zastosowałeś w logo (no i logo dopasowałbym do liter! bez cieni, lepszy kształt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.noemii.pl - muzyka budzi trwogę, ten panning stereo jest koszmarny, a po 30 sek w pojawia się paniczna potrzeba zamknięcia strony, ew zdjęcia słuchawek.. Poza tym przyciski działają jak chcą, poza tym OK, ale jak na agencje reklamową - za mało.

 

A biomasa - niczego sobie, bardzo przyjemna.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności