Skocz do zawartości

WebArtFolio: pkrol portfolio


viz.k

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.pkrol.ovh.org/

 

Poprosze o opinie i krytyke. Tak o galerii jak i o samym dizajnie strony. Strona autorstwa kolegi bo ja poza 3d jakos nigdy wykraczalem, ilekroć sam probowalem sobie zakodowac strone to konczylo sie to moją ciezką nerwicą. Tekstu nie ma wiele wiec pomyslalem ze nie będzie snobizmem jak bedzie tylko po angielsku bo i tak każdy zrozumie.

 

Druga sprawa: jesli robilem cos na zlecenie i zgodnie z umowa prawa autorskie przechodza na strone klienta to moge to tu zawrzec z informacja ze jest to wlasnosc firmy? Czy nie mam juz zadnych praw do tych rzeczy i jest tak jakbym to nie ja je robil?

 

dzieki za opinie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzieki:) strona sama w sobie ma raczej nie przyciagac uwagi bo sluzy glownie prezentacji prac. jak nie ma obciachu to jest ok. Na TS przez 3 miesiace teleskop poszedl 4 czy 5 razy i tyle...kokosow nie ma:> Ale niektorzy widze ze tam hurtowo wrzucaja modele i slyszalem ze wychodza na swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa autorskie sa niezbywalne, chyba ze majatkowe. Masz prawo podpisac swoja prace oraz zawrzec ja w portfolio. Oczywiscie warto takie rzeczy ujmowac w odpowiednie paragrafy przy podpisywaniu umowy o dzielo badz licencji na dany design, cala strone itp.

 

Strona strasznie uboga, malo grafiki, a jak juz jest, to slabo widoczna na szarym tle. Simpleviewer spelnil swoje przeznaczenie :P

 

Ode mnie 2+/6

 

Pozdrawiam

 

edit:

 

Sprawy praw autorskich byly juz poruszane w paru watkach w tym i w innych dzialach - poszukaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności