Skocz do zawartości

FAlcom - Chciałbym...


naeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, ostatnimi czasy stała się rzecz na którą niestety nie miałem wpływu, ktoś bezczelnie wszedł na moje konto i wypisał w pewnych wątkach wulgaryzmy oraz spamował linkami. Tym postem chciałbym przeprosić za to co się stało, jeżeli kogoś to uraziło naprawdę przepraszam, lecz nie miałem na to wpływu. Niestety nie wiem co ten ktoś zrobił jeszcze, czy może wysłał do kogoś PM , czy też mógł bardziej namieszać. Nie chce być źle postrzegany, tym bardziej że to przez kogoś kto tym ruchem po prostu chciał zniszczyć moją reputację. Nie życzę komuś by spotkał się z podobnym przypadkiem. Z resztą po tym co zobaczyłem, co zostało napisane przez moje konto tutaj widać było że ta osoba jest raczej małoletnia i z wielkim idiotyzmem chciał zrobić mi na złość. Pozdrawiam wszystkich, liczę że może znajdziemy tego kogoś, już jesteśmy blisko :)

 

Ten kto to zrobił, pozostawił za sobą tylko to:

linuxmw9.jpg

 

!!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Uwielbam pisać posty po raz drugi po tym jak modowie je usuwają, enyłej klikajązc na twoj podpis pojawia sie pingłin, jakiś zwolennik super linuksjia zabawił sie twoim kontem.

 

linuxmw9.jpg

 

EDIT: Leru powstrzymuj czasem swoją władze bo czasem ktoś ma coś do powiedzenia...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności