Skocz do zawartości

Animacja 2d : [flash] "WĘDKARZ"


Joint

Rekomendowane odpowiedzi

DLA ODMIANY :D ! animacja we FLASHu, znudziłem sie troche 3d, zaczynam robić klasyczna animacje.

To moje pierwsze powazne podjescie do tego typu sprawy...

WiP

Sprawa jest prosta nie bawie sie w zadne motion-tween czy inne rysuje stick'mana klatka po klatce.

Robocza nazwa - 'wędkarz'

Ryba połyka kolesia; i na tym sie konczy obecny etap prac; dalej okazuje

sie ze to wcale nie ryba tylko łódż Hitlera czy podobnego mu i tym jest sposobność do WALKI; która chce bardziej dobracowac niz to co zrobiłem do tej pory...

Prosze o wyrozumiałość; bo to troche roboty zrobić jaką kolwiek animacje po klatkach zwłaszcza robiąc to troche na odwal i bez doświadczenia iiiii do teo MYSZKĄ a nie tabletem ! :P

Nie daje na imageshack bo za duzo to to warzy

 

http://rapidshare.com/files/25138714/WEDKARZ1.swf.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ano działa działa... ale jakoś nie mogę się do niej ustosunkować. Hmm... może zbyt dużo już widziałem i w porównaniu do choćby średnich animek Twoja wypada blado.. taki bazgroł na szybko. Ale rozumiem, że miałeś ochotę troszkę poszaleć :) I fajno! Wiadomo, że praktyka to podstawa a wszelkie ćwiczenia w animacji mają sens... doskonalą warsztat. Więc śmiało walcz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASblaze Krisr; wogule nie dałem update; wiele zczy zmienilem; ale wydaje mi sie ze to nie jest az taka straszna kicha jesli rysowane myszka wszystko na szybko :p Zrobilem jeszcze pare scen walki; zmienilem fabule tytul muzyke; te czesc z wedkarzem; dorobie osobno a walki do innej animki zabralem wogule; dam jak "poczynie postepy wieksze...

Asblaze nie znudziło mnie 3d; poprostu na troche chce odpoczac... a robie pracki w najblizszym czasie coś rusze w watku WIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności