Skocz do zawartości

Scena 3D: Salonik


xMark

Rekomendowane odpowiedzi

no zaczolem moja 3 prace :D jeszcze duzo do poprawy ale mozecie mi dac jakies sugestie co zrobic jeszcze :D

nie wiem jak zrobic ale swiatlo przelatywalo z zewnatrz przez okna. robie przezroczystosc a i tak jest ciemny pokoj po renderze.

Akutalny stan pracy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zmień tło , widok jak z \"drapacza chmur\" /wysokość / a za oknem widać jakąś wioskę . Wygląda to mało realistycznie i zupełnie nie pasuje . Pobaw się też światłem /słabo widać moc vraya :))/ . Powodzenia w dalszej pracy.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z wigglesem- koszmarnie surowe to wnetrze... albo cos dodaj albo kadr moze zmien. i wiecej swiatla, jakiegos bardziej zdecydowanego bo narazie to jest takie.... jak by powiedzial furman z wprosta- \"nijakie\".

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa minimalizm. Mnie bardziej razi nie to co widać na zdjęciu tylko to, że się blok wali. Zdecydowanie horyzont za wysoko. A żeby światło wpadało wystarczy zdaje się włączyć dla szyb mgłę i afect fog color (nie pamiętam jak to się zwie). Oczywiście cały czas mowa o materiale Vraya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światło , które stosujesz - to światło słoneczne . Użyj więc światła direct a nie spota /źródło światło jest w rzeczywistości mocno oddalone od ziemi i cienie powinny być bardziej równoległe . U ciebie jest duże \"rozjechanie\" cienia na boki . Ogólnie obrazek dużo lepiej wygląda niż poprzednio . Tak trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności