Skocz do zawartości

WebArtFolio.com: www.muffininnyc.com hiehie :D moja stronica :D


futura

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Woow. Co to jest? Jakiś sklep?

Strona jest absolutnym przeciwieństwem tej:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=37640

 

A teraz do rzeczy.

- To że umieściłeś Tutorial jak poruszać się po stronie swiadczy o tym że zdajesz sobie sprawę że nawigacja jest 100% nie intuicyjna.

 

- Jak ktoś ma monitor powyżej 20 cali to musi obracać głowę żeby przeczytać napis :D:D jak w kinie

 

- Ostre kolory i dużo szczegółów w "tle" całkowicie uniemożliwiają skupienie uwagi na czymkolwiek.

 

- Tło które nie jest tłem.

 

-Loading Loadingu. 40% odwiedzających właśnie uciekło z tej strony.

 

- No i najważniejsze. Co to jest za strona? Jakiś sklep? Demo? portfolio chyba nie?

 

- Dobrze że muzuka sama się nie włączyła bo bym na zawał zszedł.

 

Morał z tego taki że nie wiadomo o co chodzi iwszyscy uciekli.

 

Keep working

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo... przyznać trzeba, że ciekawe to-to;)) Szkoda, że takie przyciężkie i chwilami trudno się połapać, rozczytać we wszystkim. Ta muzyczka na głównej to tylko sample, czy część jakiegoś kawałka? Jeśli to drugie to proszę o wykonawcę;)

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, wiedziałem :P no to fakt, że tło jest... rozpraszające, ale musi tak być, do czasu aż wynajdę jakieś inne rozmieszczenie menu :D (a! chyba już mam! :D) to jest sklepik :D i to nie moja wina z emasz taki wielki monitor! ja mam płaską 15" i źle się z tym czuję wiec staram się utrudniać życie tym którzy mają lepiej :D:D:D ale prawda jest taka, że mając taki mały monitor to ciężko posprawdzać jak stronka wyglada w innych rozdzielczościach :/

 

gdzie tam jest loading loadingu?

 

a muza na stronie to dosłownie ostatnie 30 sek. z piosenki Missy Elliot Work It :P

 

chyba rzeczywiście muszę coś zmienić tam zeby było czytelniejsze :) tylko jak tu nie stracić tego że to wielkie zdjecie nowego jorku wali po oczach jak samo miasto? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Au.. .znaczy sie.. no...

-no pomysl jest, i to sie liczy, rzeczywiscie strona orginalna i ogolnie dezajn mi sie podoba, tylko nie wiem czy nie wolal bym takiego czegos jako strony w kolorowym magazynie o projektowaniu.

- powrorze sie po powyzszych: loading loadingu, mam ciut slabsze łącze i gdyby nie to że chcialem tą strone obejzec to by mnie to raczej zniechecilo

- znowu powtorze sie: co to w ogole jest? Znaczy sie... no fajnie wyglada, ale nie wiem jak to ugryzc :)

- chyba tez nie lubisz kiedy twoja strona jest znajdowana w googlach albo cosik, jak narazie full flash nie jest prawie w ogole indexowany z tego co kojaze.

 

Tez zakoncze moralem:

zdecyduj co to ma byc, i poczytaj ciut o usability, bo naprawde to ze dales tutek o nawigacji na stronie zle swiadczy i jak dla mnie jak ktos nie bedzie chcial obejzec strony, to nic na twojej stronie nie zacheci go do zrobienia tego. ... chyba cos poplatalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow mega:)

Dobrze, że jest tutekdzieki temu nieintuicyjna strona stała się intuicyjna.

Design super, a że nie wiadomo o co chodzi? mi to nie przeszkadza;)

A podoba mi się dużo bardziej niż przytoczona strona bez ani jednego elementu graficznego.

 

Pozdro

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Design super, a że nie wiadomo o co chodzi? mi to nie przeszkadza;)

 

Wybacz ale jak nie wiadomo o co chodzi to po co taka strona.

Żadnym dziełem sztuki nie jest, żeby sama w sobie być czyms. Nie ma nic do przekazania. Żadnej funkcji a jeśli nawet(bo pewno ma) to jest trochę jak kwadratowe koło. Za cholerę nie pojedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie największym problemem strony jest brak wyrazistości tego, czym ona jest. Wogóle nie wynika z niej, że jest to sklep, ani co on oferuje (osobiście, nie wiedziałem jak ją zinterpretować, dopóki nie napisałeś, że to sklep;) ). Design jest na prawdę ciekawy i pomysłowy, ale przede wszystkim czytelność. Sam rozumiem, że często stawia się artyzm ponad funkcjonalnością, ale w przypadku sklepów internetowych jest to złe podejście. Ważne by potencjalny klient wszedł w miarę szybko na stronę, określił, że znajduje się we właściwym miejscu, a dalej wygodnie i bez sztucznego uczenia się interfejsu przeglądał produkty i dokonywał zakupu. Najtrudniej połączyć właśnie sztukę z funkcjonalnością.

 

Popracuj nad aspektem funkcjonalno-projektowym, a powinno być ok, bo umiejętności wykonawcze z pewnością masz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale jak nie wiadomo o co chodzi to po co taka strona.

Żadnym dziełem sztuki nie jest, żeby sama w sobie być czyms. Nie ma nic do przekazania. Żadnej funkcji a jeśli nawet(bo pewno ma) to jest trochę jak kwadratowe koło. Za cholerę nie pojedzie :D

 

Nie traktuj tego dosłownie;)

 

http://www.e-a-t.org/index_flash_en.html

 

W tej stronie moim zdaniem też trudno cokolwiek znaleźć, przy okazji zniechęcając się brakiem szaty graficznej.

 

Funkcji faktycznie nie ma zbyt wiele, ale zdaje się, że jest jeszcze w budowie

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano jest w budowie.

 

http://www.e-a-t.org/index_flash_en.html

 

W tej stronie moim zdaniem też trudno cokolwiek znaleźć, przy okazji zniechęcając się brakiem szaty graficznej.

 

Hmm. żeby cokolwiek znaleźć wystarczy prosta umiejętność czytania. Zobacz że wszystko jest dokładnie pokatalogowane.

 

No faktycznie jeśli szukasz szaty graficznej to na tej stonie nie masz co robić. Lecz jeśli szukasz inspiracji, designu, świerzych nietuzinkwych pomysłów. To jest jak znalazł.

 

Porównaj sobie obie te strony, zasoby i wartości jakie z sobą niosą. Design to nie flash i mrugające guziki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano jest w budowie.

 

 

 

Hmm. żeby cokolwiek znaleźć wystarczy prosta umiejętność czytania. Zobacz że wszystko jest dokładnie pokatalogowane.

 

 

TakzgadzamsiezTobazewystarczyumiejetnoscczytaniataksamodotegotekstuajednakczytanietegojestfrustrujace

 

Oczywiście przesadzam, ale mniej więcej o to mi chodzi

 

Zgadzam się z Tobą, że podana strona niesie dużo inspiracji, jednak mi chodziło o czytelność, a dla mnie nie jest bardziej czytelna od omawianej w tym wątku, tylko robi to na inny sposób.

 

Minimalistycznie i czytelnie a przy tym ładnie?

 

http://www.a320.dk/

http://www.factory4.co.uk/v5/

http://www.inflex.org/

 

 

OK ale trochę schodzimy z tematu;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ej, zmieniłem stronkę no, teraz menu jest na dole, na czarnym tle, wydaje mi się, że układ jest wystarczająco czytelny, dodałem krótką notkę o tym co to jest, a także postanowiłem przenieść sklep na osobną stronkę, dzięki temu chyba już nikt nie będzie miał wątpliwości gdzie się znajduje :)

 

-----

btw. wiem, że czytelność jest ważna dlatego zmieniłem trochę stronkę (opisane wyzej:P) ale uważam jednocześnie, że ta strona musi być kolorowa, i uważam, że (o ile dobrze zrozumiałem Lisa :) ) to jest design, to, ze nie jest maksymalną syntezą formy na rzecz funkcji nie jest w tym przypadku aż tak istotne - teraz, po zmainach, bo wcześniej to rzeczywiście było kiepsko :P i ten tutek :/ pożal sie boże :D

 

------------

i jeszcze tylko dodam, że jezeli brać pod uwagę wszystko, to przytoczona stronka (ta żółto-biała :D ale opis:D ) też nie jest czytelna w 100%. Ma jaskrawe kolory, tekstu jest bardzo dużo i to praktycznie bez żadnych odstępów wiec w sumie nie wiadomo o co chodzi :) podział nie jest do końca jasny, i 3ba jednak trochę wysiłku żeby dostać się tam gdzie się chce, chociażby dlatego, że stronka męczy oko :) ale i tak jest fajna, ma taki dings ze przekreśla to co było już oglądnięte. ale też nie można rozpatrywać mojej stronki w kontekście tej! bo to zupełnie co innego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde fajnie ci to wyszło :) Dodaj efekt korków na początek do tej fotki ze światłami jakies "PIBIP" i wiesz dzwięki ulicy :P ogólnie bardzo przyjemnie się ogląda denerwuje mnie tylko ta czcionka w about np jakos tak mi nie pasi :/ ale reszta Grejt

 

off:będziesz robił tylko order przez mail nie będzie basketu/carta ?

 

Pozdro x)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności