Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Napisano

Witam!

 

Robilem sobie cos w maxie, w miedzyczasie szukalem czegos w necie. Kiedy znalazlem juz to czego szukalem wroclem na strone domowa (u mnie wp.pl) i kontynuowalem prace w maxie. Nagle spostrzeglem, ze obraz we viewporcie zaczyna mi skakac i co gorsze sam kursor od myszk zaczyna przycinac! Pomyslalem sobie "kurde max sie sypie" z ciekawosci otworzylem Menedzer zadan. Przerazajaca prawda wyszla na jaw! Przegladarka na ktorej byla otwarta strona z wp zjadala pracek w 100 procentach!!! Sprawdzalem na IE i Firefoxie, efekt byl ten sam.

 

Po kilku takich przypadkach w ciagu pewnego czasu doszedlem do wniosku ze to wszystko jest spowodowane przez te glupie reklamy, popupy flashowe.

 

Mieliscie tez takie przypadki? Uwazam ze to lekka przesada, zeby jakas glupia reklama w przegladarce "testowala" moj procek niczym Prime95.

 

Pozdrawiam Polik!

  • Odpowiedzi 4
  • Wyświetleń 845
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Firefox + Adblock i zycie staje sie prostsze i o wiele mniej obreklamowane :)

Napisano

Portale na ogol przestrzegaja pewnych ograniczen dot. obciazenia procesora przez bannery flashowe. Z mojego doswiadczenia wynika, ze faktycznie ktos tam weryfikuje to obciazenie. Tu na przyklad wyciag z regulaminu onetu:

 

Reklama tego typu może obciążać procesor standardowego komputera najwyżej w 30%. Za standardowy przyjmuje się komputer z procesorem Intel Celeron 1,7 GHz lub AMD Duron 1,7 GHz z zainstalowanym Flash Player v. 7.

Pod adresem http://reklama.onet.pl/testowanie/test.html znajduje się przykładowa/wzorcowa reklama, która na w/w komputerze obciąża procesor w 30%.

 

Ale biorac pod uwage, ze czasem na stronie oprocz gornego bannera wyskoczy toplayer i pojawi sie jakis trzeci pionowy banner to jestesmy zalatwieni. Ja osobiscie od dawna uzywam wlasnej strony startowej, jedynie z linkami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.