Skocz do zawartości

Scena 3D: Kanciapa projektanta


Endriu_M

Rekomendowane odpowiedzi

:: EDIT: nowsze wersje poniżej ::

--------------------------------

 

Witam,

 

po długiej - niczym nieuzasadnionej nieobecności - wrzucam pracę. Projekt prosty - bardziej chodziło mi o test mentala v3.5 i nowego XSI.

 

Czasy:

 

pic1 - 2h03m17s

pic2 - 2h01m16s

pic3 - nie wiem, bo nie zdążyłem zobaczyć (nie chodzi o to że tak szybko, tylko że mi się przysnęło... :))

 

Machina renderująca: Intel CoreDuo [email protected] Ghz/2GB RAM

 

Obróbka delikatna - mały szarpen, balans bieli, kontrast (wrzucam też pic bez obróbki). Monitor mam nowy i jeszcze się do niego nie przyzwyczaiłem, więc może być trochę przewalona czerwień.

 

A poza tym: FG, delikatny AO, i 1.2 megaFotona. Większość modeli baj mi, reszta od evermotion. Swiatła - szt. 2: słońce oraz area za oknem.

 

Komentarze mile (to się jeszcze okaże ;)) widziane.

 

Pozdrowienia

 

Endriu_M

 

PS Za oknem Jelenia Góra... jakby co...

 

PIC 1:

 

studio1tx3.th.jpg

 

PIC 2:

 

studio2ag4.th.jpg

 

PIC 3:

 

studio3dn7.th.jpg

 

BEFORE:

 

before1qf8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzięki za komentarze. Może faktycznie macie rację, co do tego widoku za oknem. Nie jestem teraz obiektywny, bo się na te rendery napatrzyłem. Pewnie za kilka dni przejrzę na oczy. :)

 

->Jeśli chodzi o skalę. Hmmm. Wszystko jest robione według wymiarów, więc problemów proporcji raczej nie może być. AGmakonts, które proporcje miałeś na myśli? I co z tą lewitacją?

 

-> Tadzio i Tomuś, na obronę swoją napiszę tylko, że nie ma tu gdzie poszaleć z materiałami. Ni ma szkła, ni ma dużo chromów... Chyba, że któreś z obecnych tu materiałów byście podkręcili - to piszcie. Ze stołu i krzesełka zżarło mi odbicia - i fakt - wygląda to jak czerwony trup (czyli niezbyt dobrze:)). Pewnie mogłem dać jakieś jaśniejsze drewno, może byłoby lepiej. Pozdrowienia dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to kurde jest magiczny stolik - ten z serii "nakryj się". :) E tam, nie lewituje. Właśnie zerknąłem na stół w swoim pokoju i... też nie lewituje. A tak wygląda. podobne odbicia, brak cieni, itd. Master, co byś tam chciał, żeby stół osiadł na podłodze?

 

Aaa. Wiedziałem, że ktoś napisze "jak na mentala...". Może Ci tym zrobię Master przykrość, ale ja lubię Twoje komentarze. Cholera, masz 3796 postów i mogę się założyć, że wszystkie są lekko... lekko... hmmm... uszczypliwe... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności