Skocz do zawartości

Pojazd 3d :Fiat 126p


egon14

Rekomendowane odpowiedzi

witam

juz dawno nie było zadnych moich prac na forum, więc postanowiłem sprubować zrobić w zmodeler jeszcze raz malucha, ale bardziej dopracowanego.

 

zaczołem go robić od nova bo starego niemam, więc musze na novo.

Gdy skończe juz całkowicie auto sprubuje zrobić z tego scenke:]

 

A jak narazie to zamieszczam wam troszeczke mojego malucha

 

Pozdrawiam Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

beeper

słuchaj juz kiedys prubowałem w maxie ale nie miałem neta i nie mogłem wsadzac tego co zrobiłem, ale jak bym to wsadził to hyba by sie wszyscy zemnie napier......

a tak jak robie w zm to moge w karzdej chwili zapisać to w .3ds i moge to wrzucic do gmax, bo maxa juz niestety niemam.

 

jak zrobie jeszcze teraz przy maluchu dzwi to sprubuje go wrzucieć do gmax-a i zobaczycie jak to wyglonda w gmax

 

Pozdrawiam narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra rozumiem was ale jak mam pracowac jak maxa niemam bo musiałem format zrobić bo miałem czarnobyla na komppie.

ale zato moge pracować w gmax, poniewarz to jest takie samo jak max3d tylko ze max zajmuje o wiele więcej i i ma więcej opcji

a w gmax z tego co tak czytałem to ma podobne funkcje jak max.

Tylko jest w tym problem ze ja właśnie chciał bym sprubować zrobić jakieś autko w gmax ale jest w tym problem ze nie umiem sie nim obsługiwać, znaczy sie tak bele jakie c...... zrobie ale juz np nie umiem robić boxów oraz obkładać ich tymi texturami auta. Następna sprawa to to jest to ze nieumiem robić tego zeby wyglondało tak jak w maxie, prubowałem kiedyś ale nic mi nie wychodziło i wogule nieumiem tego tam zaznaczać zeby sie samochód zrobił. Więc jak byscie byli bardzo mili i jak byscie mieli więcej czasu to prosił bym o pomoc bo to co wy robicie w maxie ja moge sprubować zrobbić w gmax. Ale niewiem czy tam sie robi tak samo. Jeśli było by to mozliwe to prosił bym o pomoc z waszej strony.

i z góru juz serdeczne THX.

 

Pozdrawiam narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM:)

i znów mały upload, skończyłem robić dolnom część pod drzwiami, i tak długo jak pracuje w zmodeler to jeszcze nigdy mi nie wychodziły rowki między drzwiami i np maską. Teraz jest to bardzo widoczne i moim zdanie wyglonda to o wiele lepiej.

A wogule jeśli widzieliście mojom poprzedniom prace malucha to tam był wszystko do kupy a teraz jest moim zdaniem ładniejsze;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co to jest ten gmax, ale jeśli rzeczywiście jest to okrojona wersja 3dsmaksa z bardzo podobnymi funkcjami to gorąco zachęcam. Na początek będzie dobre. Radził bym jednak czym prędzej załatwić sobie pełną wersję maksa lub jakiegokolwiek innego profesjonalnego programu do grafiki 3d np: Maya, Softimage, Lightwave lub Cinema 4d (Ew. jeśli jesteś geniuszem to Houdini). Zmodeler jest dobry do tworzenia pojazdów do gier, ale jeśli chcesz robić grafikę troszkę bardziej na poważnie to niestety nie masz wyjścia.

Wszystkiego można się nauczyć, trzeba tylko chcieć (ale się mądry zrobiłem :|)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś malutki upload.

Skończyłem robic bok malucha, widac jeszcze lekkie niedociągnięcia ale to juz wy sami powiedzcie.

 

Batou prubowałem z tymi drzwiami ale niestety juz nie idzie zmienić tego chociarz jak by nad tym posiedzieć to by coś z tego było ale narazie musze skończyć karoserie i zabieram sie za oryginalne goła z malucha:]

 

A co do GMAX to ponawiam proźbe o pomoc czy by mi ktoś mógł pomóc w tym pracować bo jak tak to bym odłozył na bok ZMODELER i gym pracował w GMAX i napewno by to o wiele lepiej wyglondało.

 

Pozdrawiam nrqa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja lubie ogladac modele z ZM, sa... zabawne:) i jakbys chcial robic crash test to juz mamsz ulatwione zadanie - i tak jest wszystko pogete:D

 

co do tego gmaxa i maxa:

gmax jest to po porstu uproszczona wersja maxa, sluzaca glownie do promowanie tej bogatszej, w pelni profesjonalen wersji.... byla swego czasu(nie wiem jak jest teraz) dostepna chyab za free jako program do tworzenia gier

 

egon14: nie trawie twego podejscia do samego maxa... po pierwsze t dzisiejszych czsach maxa mozna se zalatwic w 5 minut:)od kumpla z huba, od pirata na ryneczku:)itp...

a to, ze nei umeisz w nim nic zrobic to hmm... nikt nei umie, gdy zaczyna:) ale od tego sa tutki od tego ejst forum, samym gadaniem nic nei zdzialasz, wiec zabieraj sie za maxa i rzuc ZM:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pg- czy ja wiem czy w takie 5 minut - jak sie wkolo ma kolegow co sa ograniczeni umyslowo i przez 24 godziny na dobe siedza przed grami i przed tv- zero ruchu zero nauki do szkoly i nie wiedza co to photoshop ... wiec zalatwic nie tak latwo ... no ale kaaza jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggles: Ja bym rzczej polecal Emule, bo w kazie to kupa fake\'ów jest. 3DS max\'a 6.0 ściągnąłe przez emule w jakies 3-4 dni.

 

egon14: Modelik strasznie pogięty, ale to dlatego ze w ZM nie ma efektu wygladzania. Ja bym Ci radził przesiąść się na max\'a. Ma dużo więcej opcji i jest poprostu lepszy niz inne programy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[pomocy] witam[pomocy]

dzis miałem jescze dodac malucha ze zderzakami i innymi felami.

Niestety nie dodam bo juz mnie wk... zmodeler, więc przerzucić sie chce na gmax ale potrzebował bym waszej pomocy. Potrzebywał bym jakiś rad jak robic te boxy i jak je obkładać texturom bryki.

W tym zecz ze jak by nie to to bym sobie zrobił bryke juz w gmax, ale ze względu na to ze nieumiem posługiwac sie programami tego typu jak gmax i max to prosił bym o pomoc z waszej strony.

 

Gdyby ktoś mógł mi w tej sprawie pomuc bym był bardzo wdzięczny. Jak mi pomorzecie opanować gmax to dokończe tego malucha ale w novym programie i myśle ze to bendzie o wiele lepiej wyglondało niz w zmodeler. I w tedy bym mógł zrobic z tego scenke 3d po ukończeniu modelu malucha ale juz w gmax.

 

prosił bym o powarzne rozmyślenie mojej sprawy.

 

POZDRAWIAM I Z GÓRY THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też robię malucha . Zobacz moją pracę . Twój Maluch fgaktycznie strasznie pogięty . Ja do swojego podchodziłem 3 razy - za każdym razem zaczynałem od nowa . Na twoim miejscu zrobiłbym to samo . Nie wiem czy robisz to splajnami czy poly. Z obecnego doświadczenia polecam poly .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności