Skocz do zawartości

Konferencja po swojemu (6 tel + laptop) szansa na powodzenie?


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to możliwe ale spytam tutaj - zależy mi na czyms w rodzaju konferencji ale jako że lubie własne rozwiązania chciał bym to pchnąc w taką strone - jak widzicie działanie - i czy wogóle cos by mogło z tego byc - czegos takiego.

 

Trzy osoby z telefonami, kazda z nich dzwoni na inny (znany sobie) numer (do tego włączony jakis pakiet darmowych rozmow)

 

czyli trzy osoby dzwonia na trzy osobne numery - teraz tak - te 3 telefony do ktorych dzwonia te osoby są w jednym pomieszczeniu spięte przez osobne usb pod laptopa - jakis soft czy cos takiego łapiące głos na bieżąco z tych telefonow(poszczegolnie z kazdego) i przerzucajace je do laptopika w jakis soft ktory nakłada te głosy na siebie i odrazu puszcza je na głosnik który jest kablami spiety z głosniczkami w tych telefonach, ogółem wychodzi cos takiego ze trzy osoby odbieraja łączony tekst na bieżąco - nie wiem czy ktos wie o co mi biega :] najwazniejsze zeby to sie odbywało w czasie rzeczywistym - jak myslicie była by taka opcja zeby to wogole probowac :] wiem ze jestem głupi bo często mam chore pomysły ale nie boje sie tego powiedziec :D

 

instrukcja

instrkn8.jpg

http://img156.imageshack.us/img156/4910/instrkn8.jpg

 

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Obawiam się że to nie ma sensu, tak naprawdę masz 3 osoby gadające - nie rozumiem tego wariantu z pośredniczącymi telefonami podpiętymi jeszcze przez USB. Czy nie prościej zwykła telekonferencja ?

Uruchamiasz u operatora połączenie konferencyjne a on Ci za niewielką opłata umożliwia połączenie jednoczesne tych 6 osób o których piszesz - nie ma kompa i wszyscy sie słyszą. Robiłem tak ostatnio w Brukseli na swojej zreszta prezentacji. Ludzie z zewnątrz dzwonili na numer stacjonarny - jeden dla wszystkich a automat u operatora tym sterował. Każdy gadał z każdym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności