Skocz do zawartości

Problem z logowaniem:/


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy pisac to tu, czy w dziale /wolne dyskusje/ ale do rzeczy.

Po zalogowaniu sie na forum i przejzeniu kilku watkow/podstron zostaje automatycznie wylogowany i mam status jako gosc:/ Kiedy chce napisac posta musze sie znow logowac, troche to denerwujace. To chyba problem przegladarki [choc na innych serwisach dziala normalnie]

Uzywam opery 9.10 winxp sp2 ciastka i ine badziewia ustalone normalnie na default, antyvir nod32 + outpost firewall [o ile to ma cos do rzeczy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzieje się tak, gdy po zalogowaniu przez 15 minut nie wykażesz się żadną aktywnością - serwer będzie „myślał”, że danego użytkownika nie ma już na forum i zwyczajnie go wyloguje.

Wystarczy raz na 10 minut odświeżyć jakąś stronę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się tak, gdy po zalogowaniu przez 15 minut nie wykażesz się żadną aktywnością - serwer będzie „myślał”, że danego użytkownika nie ma już na forum i zwyczajnie go wyloguje.

Wystarczy raz na 10 minut odświeżyć jakąś stronę na forum.

 

Napewno nie w tym problem, bo wystarczy ze przejze kilka watkow i zostaje wylogowany. Wiesz, caly max3d i forum chodzi idealnie nie mam problemow z odswiezaniem stron czy dostepem do podstron tylko ze w ktorejs tam odslonie pokazuje mi sie /nie jestes zalogowany/ i musze na nowo wklepywac nick i haslo.

Ale dzieki za pomoc, bede kombinowal dalej:)

 

EDIT: Nawet teraz, po napisaniu tego posta zostalem wywalony:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze jest caly adres http://www.max3d.pl/forum... i generalnie zawsze przegladam forum w jednym okienku, nie otwieram podstron w osobnych zakladkach.

Ale to co napisales to fakt, jak wpisuje od razu max3d.pl to sie laczy i nie jestem zalogowany, jak wpisze http://www.max3d.pl to automatycznie mnie loguje.

 

Tak czy inaczej nawet kiedy mam full adres z http i www to mnie tez wywala:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze u mnie nie wystepuje nic z tego co wymieniacie

FF 2.0

bardziej ide w strone zasyfionego systemu, instalowanie barow, jakis addow itd do przegladarki, polecam reinstall

 

z tym ze ja nigdy nie mam ochoty naprawiac systemu, reinstall to podstawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w Operze w menu Tools/Narzędzia ---> Advanced/Zaawansowane --> Cookies/Ciasteczka i tam poszukaj Max3D.pl. Następnie wywal wszystko co z tą stroną jest związane. Powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz tak zrobilem ale dalej to samo:/ pojecia nie mam o co chodzi. Tak czy inaczej dzieki za pomoc!:) Reinstalka windowsa i tak sie szykowala wiec problem z logowaniem uznam za kolejny i ostateczy powod ku temu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności