Jump to content

Remedy

Members
 • Posts

  971
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Remedy last won the day on March 31 2006

Remedy had the most liked content!

Remedy's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

41

Reputation

 1. KLICOR: polskie prawo mówi, że nielegalne jest posiadanie a nie używanie pirackiego oprogramowania. Przepis ten ma na celu ochronę np. w sytuacji gdy idziesz do kolegi czy kafejki internetowej i tam używasz danego oprogramowania (bo niby skąd masz wiedzieć czy jest legalne czy nie). Dalej nasze prawo mówi, że nawet kiedy korzystałeś z nielegalnego oprogramowania, to wszystko co za jego pomocą stworzyłeś jest Twoją własnością intelektualną, tym samym ani nikt nie odbierze Ci praw do tego, ani nie będzie Cię za to ścigał. Nielegalne jest POSIADANIE pirackiego oprogramowania. Nawet jeśli ktoś w jakiś magiczny sposób sprawdzi, że tutorial zrobiony jest na pirackiej wersji, to nie będzie w stanie udowodnić Tobie, że złamałeś prawo.
 2. Chyba mógłbym mieć. Przypomnij mi się jutro.
 3. Monitor LCD Philips 170C6FS 17" - 379zł (2 sztuki) Monitor LCD HP 1706 17" - 529zł (2 sztuki) Aparat cyfrowy Sony W30 - 599zł (2 sztuki) Aparat cyfrowy Nikon L6 - 559zł (1 sztuka) Towar schodzi na bierząco, więc proszę się spieszyć. Sprzęt jest nowy i objęty gwarancją (2 letnią). Posiadam dowody zakupu.
 4. http://www2.shopping.com/xPF-Sony-PREMIERPRO-GDM-FW900-24-in
 5. Ha! Nigdy! :D Sprzedaję tego, bo chcę kupić Sony GDM-900 :D
 6. Witam, Mam do sprzedania monitor NEC FE991 SB 19" (CRT), kupiony w 2005 roku. Cena 129zł + koszty przesyłki. Na monitor udzielam miesiąc gwarancji. Zdjęcia na maila.
 7. Lost Planet (X360) - wciąga! Wszędzie mroźno i straszno. Ninety Nine Nights (X360) - fantastyczny tzw. "usieczon". Biegamy po planaszach wariatem z kosą postawioną na sztorc, wspiera nas mała armia i sieczemy wszystko, co wpadnie pod kosiwo. Polecam.
 8. xD i to się nazywa pokój. mav i ttaaddeekk szacunken. xD
 9. ...a ja chciałbym mieć ładne fotki z wakacji i gdyby tylko było mnie stać, to dałbym 200000zł za aparat do tych wakacyjnych fotek.
 10. Witam, Mam do sprzedania nowiutkiego Samsunga SGH-Z400 + 1GB karta pamięci. Cena 489zł. Pilne
 11. Póki co tylko w demko pykam, więc nie mogę powiedzieć. Natomiast Forza pod względem modelu jazdy bije na łeb wszystko (na konsolach). Czuć masę samochodu.
 12. BUAHAHAHAHHAHAHAHAHA mistrz. :D:D:D
 13. hindus - a co Ty taki niedzisiejszy jesteś? Na tę cenę składa się: cena Twojego operatora + cena połączenia TPsa z danym krajem + kasa dla operatora zagranicznego. Proste. Pewnie, że wszyscy naciągają te koszta do maksimum, ale chyba nie liczyłeś, że kupisz kartę za 50zł i pogadasz godzinę? Koszt odebrania połączenia też jest oczywisty, w końcu z jakiej racji mas zkorzystać za darmo z sieci operatora zagranicznego?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy