Jump to content

Loozack

Members
 • Content Count

  4,078
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Loozack last won the day on February 18

Loozack had the most liked content!

Community Reputation

523 Excellent

7 Followers

About Loozack

 • Rank
  Freelancer
 • Birthday 06/24/1984

City (optional)

 • Miasto
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Znaczy się jeśli mój klient odniesie sukces, to dzielę się swoim hajsem kupując pełną lickę - seems legit 😉
 2. Dałem taki z du... przykład, bo paradoksalnie wszystko to, co sarkastycznie napisał choćby Nezumi, okazuje się prawdą wg tego co piszesz, czyli jak dostanę zlecenie na model koperty to muszę się upewnić, że ona nie będzie w skrzynce na listy pod domkiem, który jest częścią wizualizacji miasta za grube miliony 😉 Takie wydarzenie, rok czekania na skończenie programu pilotażowego, w końcu rozszerzenie oferty na inne kraje - szampan, fajerwerki, a tu się okazuje, że w sumie nie wiadomo dla kogo ta oferta jest, ehh.
 3. Widziałem już sporo licencji Indie do różnych softów, ale zawsze byłem przekonany, że pułap 100k dolarów/euro rocznie dotyczy tylko i wyłącznie mojego dochodu, co z miejsca odsiewa duże firmy i korporacje - proste. A tu się okazuje, że w tym pułapie trzeba brać pod uwagę ile na mojej pracy zarobi zleceniodawca, potem agencja, a na końcu docelowy klient? Absurd. Jeśli licencja za 1500zł/rok ma być tylko dla osób, które zrobią czasem wizkę nowej kuchni dla cioci (pod warunkiem, że ciocia nie urządzi później w tej kuchni bankietu, na którym pozna nowego pracodawcę, który przez rok zapłaci jej 100k euro), to nawet te półtora tysia może się takim osobom nie zwróci. Absurd do kwadratu.
 4. O fak, pewnie nie ma faceta i sama musiała odkręcać słoiki. Najs 😉
 5. Joł, świetny pomysł z tą nostalgiczną podróżą i super klimacik, czekam z niecierpliwością 🙂
 6. Ciekawe czy jest dodatkowa zniżka jak się kupi lewą i prawą.
 7. Hmm, może auto i lustro wyrenderować na osobnym passie, w którym lustro ma alfę ustawioną na -1 (lub 0, nie pamiętam już)? Dzięki temu auto za lustrem będzie wymaskowane na czarno. Trzeba tylko do tego patentu rozciągnąć maksymalnie ten teleport, żeby objął cały kadr, nie ruszając przy tym jego pivotów ani skali, żeby animacja "ripple" została dokładnie ta sama. Nie wiem czy to pyknie, ale to pierwsze co mi przyszło do głowy 😉 Albo wyrenderować samą maskę w scanline - auto ma biały materiał, powiększone lustro i tło czarny, puszczamy animację i voila, pozostaje tylko to poskładać.
 8. Ooo, super, że dalej ciśniesz. Fajna ta retro-teledyskowa prevka, czekam na więcej 🙂
 9. Nie wiem czy już było na forum czy nie, ale jak ktoś lubi rzeźbić w 3d to może mu się przyda, bo wygląda to zajebiście 🙂 https://www.artstation.com/artwork/DxZVgo
 10. Far Cry: Blood Dragon był świetny, też polecam, szczególnie jeśli komuś podobało się Kung Fury 😉 A z nowszych to ostatnio namiętnie cisnę w darmowe Call of Duty Warzone. Jeśli chodzi o multiplayer to zawsze byłem fanem Battlefielda, ale ten CoD to ewenement - połączenie klimatu Battlefield 3 z akcjami rodem z Just Cause - polecam, wciąga niemiłosiernie.
 11. Nice. Dodatek "Facebook Container" do Firefoxa coś chyba czasem blokuje trochę za dużo 😉
 12. Loozack

  aerial1

  Wypas
 13. W mailu dostałem normalnie obrazek a tu taki numer... tak czy siak śmiechłem.
 14. Czy ta zniżka 25% jest jednorazowa czy utrzymuje się również przy corocznym przedłużaniu licencji? Poza tym to aż ciężko to wszystko skomentować. W czasach, gdy w stronę blendera zwraca się coraz więcej dużych graczy, Autodesk postanawia nie tyle strzelić sobie w stopę, co wetknąć odbezpieczony granat w odbyt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy