Jump to content

Loozack

Members
 • Posts

  4,087
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Loozack last won the day on February 18 2020

Loozack had the most liked content!

2 Followers

City (optional)

 • Miasto
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Loozack's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare

Recent Badges

532

Reputation

 1. Jeżeli jarają Cię node'y to może Unreal Developer? Jest teraz ogromne zapotrzebowanie na Unrealowców, którzy potrafią programować. Ewentualnie Houdini.
 2. Super jest ten materiał metalu na obudowie silnika i goleniach podwozia, nie mogę się doczekać aż już zrobisz wszystkie shadery. Model też bajka, miło się obserwuje Twoje postępy prac 🙂
 3. To, że są różne softy to jedno, ale Detail Capture skopiowało wszystko jak leci z Dabarti Capture, które jest już na rynku ponad 2 lata, nawet nazwa jest bardzo podobna. Żeby zrzynać też prezentację pokazując listki, praktycznie taką samą miskę i deskę, to już trzeba być wyjątkowym człowiekiem...
 4. Hmmm, znajdź szczegół 😉 https://dabarti.com/vfx/dabarti-capture-released/
 5. Super Ci wyszedł ten rzut na głęboką wodę - 10/10. Siateczki milusie.
 6. Ojcze nasz, któryś jest w serwerowni - świetna robota 🙂 Nowa galeria to miód malina. Cieszy mnie niezmiernie, że Max3d wciąż żyje i ma się dobrze, niech tak będzie jak najdłużej!
 7. Znaczy się jeśli mój klient odniesie sukces, to dzielę się swoim hajsem kupując pełną lickę - seems legit 😉
 8. Dałem taki z du... przykład, bo paradoksalnie wszystko to, co sarkastycznie napisał choćby Nezumi, okazuje się prawdą wg tego co piszesz, czyli jak dostanę zlecenie na model koperty to muszę się upewnić, że ona nie będzie w skrzynce na listy pod domkiem, który jest częścią wizualizacji miasta za grube miliony 😉 Takie wydarzenie, rok czekania na skończenie programu pilotażowego, w końcu rozszerzenie oferty na inne kraje - szampan, fajerwerki, a tu się okazuje, że w sumie nie wiadomo dla kogo ta oferta jest, ehh.
 9. Widziałem już sporo licencji Indie do różnych softów, ale zawsze byłem przekonany, że pułap 100k dolarów/euro rocznie dotyczy tylko i wyłącznie mojego dochodu, co z miejsca odsiewa duże firmy i korporacje - proste. A tu się okazuje, że w tym pułapie trzeba brać pod uwagę ile na mojej pracy zarobi zleceniodawca, potem agencja, a na końcu docelowy klient? Absurd. Jeśli licencja za 1500zł/rok ma być tylko dla osób, które zrobią czasem wizkę nowej kuchni dla cioci (pod warunkiem, że ciocia nie urządzi później w tej kuchni bankietu, na którym pozna nowego pracodawcę, który przez rok zapłaci jej 100k euro), to nawet te półtora tysia może się takim osobom nie zwróci. Absurd do kwadratu.
 10. O fak, pewnie nie ma faceta i sama musiała odkręcać słoiki. Najs 😉
 11. Joł, świetny pomysł z tą nostalgiczną podróżą i super klimacik, czekam z niecierpliwością 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy