Skocz do zawartości

Finished 2D: Little Red


Grudzien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dawno mnie tu nie było w sumie i teraz po prostu chciałem o sobie przypomnieć :]

Jest to moja trzecia praca wykonana tabletem (w życiu).Tutaj macie link do mojej poprzedniej pracy

http://e-grafik.pl/gallery.php?m=9&a=view&id=2387

(chyba postęp widać).

 

Sama praca została zainspirowana modelem z tego wątku http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=36642 (6 wóz). Z początku chciałem sprawdzić czy uda mi sie choć trochę upodobnić do tego samochodu... i chyba nie wyszło aż tak źle, zważając na fakt ze zabawę z tabletem dopiero zacząłem.. od razu też dodam, że nie podpierałem sie żadnymi tutkami

 

car3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Całkiem nieźle Ci to wyszło. Mógłbyś mniej więcej zdradzić technikę? Jakiś lineart + gradienty? Trochę zaburzyłeś niektóre proporcje, ale poza tym fajnie (choć to mało twórcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo tworcze mowisz... ja ci powiem ze jak na to nie spojrzec to w sumie to w ogole nie jest tworcze. to jedna z pierwszych prac wiec nie spodziwalem sie ze wyjdzie calkiem nie zle... co do techniki to w sumie zadna specjalna, rysowalem jak idzie..

 

dodaje progresik powstawania pracy

 

makingoffca7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że MAŁO twórcze, bo nie chciałem Ci centralnie pojechać ;) Ale za to jako ćwiczonko jest extra i mimo making-of'a chyba bym się nieźle namęczył gdybym sam chciał tak zrobić, zatem pełen szacun. Powodzenia w dalszej pracy z tabletem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności