Skocz do zawartości

Wip 2D: Lampart


Grudzien

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem sobie poczwiczyc i tym tym samym odswiezyc stary rysunek. Jeszcze za gówniarza (jeszcze w podstawowce) narysowalem olowkiem szkic lamparta, ostatnio przegladajac moje stare prace natknołem sie na nia i posatnowilem ja dokonczyc, ale juz na kompie. Sam szkic wykonalem na podstawie ilustracji w ksiazce (niestety nie bylem az tak utealentowany by zrobic to z pamieci :D).

 

 

Ksiazka juz dawno sie gdzies zgubila i teraz chce dokonczyc rysunek studiujac wyglad lampartow. Moze sie uda... moze nie, ale jak na razie tyle.. i bardzo dziekuje z gory za wszelkie rady i sugestie

 

oto sam szkic:

0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zrob moze ciemniej w oczodolach...nie wiem na ile lamaprty maja zaglebione oczy..ale bedzie wygladal grozniej...tak samo mozesz dodac troche blikow swietlnych na zebach..no i generalnie jakis zarys reszty ciala tez by nie zaszkodzil :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewitujaca glowa lamparta pod lisciem :P Zbyt sterylnie i plasko malowane. Zdecyduj sie czy chcesz to zrobic w stylu komiksowym czy bardziej realistycznym - jesli realistycznym to poszukaj w google zdjec lampartow i zobacz jak jest zbudowana ich glowa - w oparciu o to zrob wiecej definiujacych bryle cieni i rozjasnien. Jezyk wyglada jak wyciety w czerni - ale to ponownie sterylnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności