Skocz do zawartości

Max sie wyłącza podczas renderu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Własnie mam taki problem - jak robie render w większej rozdzielczości to mi sie w pewnym momęcie max sam wyłącza i pojawia sie tylko informacja o błędzie który mozna przesłac do serwisu... sa tam podane konkretne pliki, ktore beda wysłane, które chyba powodują ten błąd /ale ich nazwa nic mi nie mowi/

 

Do rozdzielczosci 800x600 rendry jeszcze sie robią /bez względu na jakos renderu/ ala jak zaczyna mielic scene w 1280x960 to w trakcie wywala tego maxa... zauwazylem ze wywala sceny ktore wymagaja dłuzszych obliczen... dla przykladu ta sama scena z displacement wywala bład a bez disp. idzie duzo szybciej i bez błedów...

 

Wczesniej mialem maxa i nic takiego sie nie dzialo ale kilka dni temu mialem formata i instalowalem na nowo... korzystam z Vray`a 1.5RC3... zalezy mi na czasie bo oddanie pracy mam jutro... w sumie moge robic rendery ale ich jakosc w tej bezpiecznej wersji jest uboga...

 

co to moze byc z bład??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

athlona64 3200+, 1GB ram, ATI Radeon x800 GTO, zasilacz Tagan 420W

 

tez czasem podczas samej pracy w maksie wyskakuje mi info cos z pamięcia /ze za mało czy cos/ i maks tez sie wyłacza ale wedy pyta przed czy nagrac scene... a w powyzszym przypadku poprostu podczas renderu nagle znika max i pojawia sie info o problemie....

 

wiec znow to samo... raport błędow zawiera pliki

- dmpuserinfo.xml

- 3dsmax_minidump.dmp

 

z tego co czytam to te pliki zawieraja info o moim sprzecie i info o problemie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności