Skocz do zawartości

szkło podświetlane diodowo


Gość ram33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam kłopot z 3 D MAXem , którym zajmuje się od pół roku .Wykonałam już kilka wiz. ale nieszczególnych.Teraz wykonuje projekt autorski mebla szklanego wywijanego w różne strony-jednym określeniem duże ,,S", stół ma być podświetlany oświetleniem diodowym w zieleni i nie daję rady.Stół mam cały zrobiony i zwymiarowany , mapy przydzielone , ale podświetlenie niestety nieobecne .W turialach znalazłam oświetlenie laserowe , ale to mi nie pasuje , ponieważ stół jest wywyjany i na całej długości ma być oświetlony.A niestety bez takiego oświetlenia diodowego cała koncepcja legnie w gruzach .Czy może jest jakiś sposób zastąpienia tego typu światła? Bardzo proszę o pomoc wszystkich uzytkowników niestety czas mnie nagli.Pomóżcie i dajcie mi znać jak mogłabym to zrobić.

Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc:)

 

 

Witam ponownie , stół ma pośrodku kanał w który wprowadzony jest sznur z diodami , które rozdzielają się na całej długości tworząc efekt podświetlenia.stół montowany jest do ściany i podłączenie diod jest również z puszki w ścianie.

Szkło jest w kolorze ciemno zielonym .Znalazłam turial o świetle neonowym , ale też mi nie wyszło , może dlatego ,że turial był przedstawiony na tekście i zamkniętych spajnach , a ja rysując linie spajnowe i pózniej modelując zaokrąglenia coś musiałam przeoczyć -choć wielokrotnie powtarzałam tę czynność nie wyszło.

Używam 3D MAXA 7 , a renderuję chyba RENDER SCENE , słuchajcie dopiero zaczynam i niewiem , gubię się w tym programie ma dużo elementów . Ale szybko się uczę i mam nadzieję ,że jakoś uda mi się wykonać ten wizual.

A teraz jeśli mi się uda dodać obrazek tego stołu to Wam pokaże.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności