Skocz do zawartości

Teczka 2D: PudSon


Gość PudSon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PudSon

Przyszła kolej i na mnie. Żeby nie robić bałaganu na forum i aby wszystkie moje prace były w jednym miejscu postanowiłem wrzucać je do teczki. Ogółem z rysowaniem mam do czynienia dobrych pare lat, a tablet leży na biurku od roku, jednak nigdy nie mogłem na poważnie przysiąść do PS. Teraz mam wakacje i dużo czasu na nadrobienie zaległości. Komentarze mile widziane

Pozdr

 

 

2b4987f133cdf07a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość PudSon

To nie wina monitora.Wrzuciłem ta prace bo szczerze mówiąc mam już jej dość,zdaje sobie sprawe że musze popracować jeszcze nad nią. thirdeye masz racje. Wrzuciłem ją bo jest narazie jednym z lepszych moich digitali. A od suwaczków kontrastu i jasności trzymam się z daleka bo efekt jest kiepski.

To jest jedna ze starszych prac, mocno zainspirowana Scotem Robertsonem ;)

 

e86d805122b285c2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały updejt.Wziąłem pod uwage wasze rady i oto co spłodziłem. Musze jeszcze troche nad tym posiedzieć, ale tak jak wyżej już mi sie przejadło i myśle nad czymś innym

 

64673a97555efc08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj musisz, musisz, bo te kobitki nie wyglądają na strongwomen, a dają rade we 3 z taaaakim podestem z męską szowinistyczną świnią na piedestale ;)

 

PS: za dużo blura jak na mój gust, a jeśli użyty z zamiarem to błędnie, bo pracuje na kilku planach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayk dzięki za komentarz. W sumie o tym tle to zupełnie zapomniałem, tak mimochodem co jakiś czas blurowałem i zostało do końca. Generalnie praca jest WIP i jeszcze ją rozbuduję. Troche poprawiłem pierwszą wrzutke, nad włosami i facjatami musze jeszcze jednak popracować.

 

 

136b14e1c3d94f16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak te kobiety stoja? skrajnie prawa i skrajnie lewa trzymaja rogi platformy na planie kwadratu ta? to czemu ta pierwsza jest 5 metrow blizej nas niz druga? no perspektywa siada po calosci-no i cala fizyka obrazka-jak one sa w stanie to utrzymac to ja nie wiem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3D się wziąłem i tablet poszedł w odstawke. Chciałbym zaludnić troche scenke ale brakuje mi referencji, narazie korzystam z Virtual Pose, niestety wszystkich póz tam nie ma. Moglibyście polecić stronke z modelami w różnych pozach??

 

@nicponim kleje to z różnyc obrazków i nie zawsze się trafi z perspektywą, a przy rysowaniu z głowy siada mi anatomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności